Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Akit meghívtam nCore-ra annak...

Akit meghívtam nCore-ra annak milyen szabálytalanságot kell elkövetnie ahhoz hogy engem is kitiltsanak?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen az egyik kollégám már 2 hete könyörög nekem egy nCore meghívóért. Már ki is fizette a prémium árát mivel nem vagyok Elite rangú és csak prémiummal tudok meghívót küldeni.

Most ha én meghívom akkor milyen szabálytalanságot kell elkövetnie ahhoz hogy engem is kitiltsanak?



2014. jún. 10. 14:50
 1/4 miért.én? ***** válasza:
100%
A szabályzatban is csak annyit említenek erről: "Nagyobb szabálytalanságok esetén pl: aránycsalás"
2014. jún. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 karesz01 ***** válasza:

Mit tudsz te róla egyáltalán az alábbi listáról , vagy mennyire ismered , bízol-e benne .


-Tudomásod van-e arról , hogy ő már volt-e az NC-én és mi miatt került ki onnan .

-Milyen torrentezési szokásai vannak .

-Hogy van beállítva a torrent klinse .

-Milyen oldalakon van fent , ahol te is , és ez által utána nézhetsz , hogy ott mit ért már el .

-Mit is tud a torrentezés írott/íratlan etikettjéről .


---

Ha őt aránycsalásért kivágták onnan , akkor ha meghívod te is vele repülsz .

(automatikusan)


utalás :

-Tudomásod van-e arról , hogy ő már volt-e az NC-én és mi miatt került ki onnan .


---

"Már ki is fizette a prémium árát"

és miért fogattad el ???

(no comment inkább , mivel a moderátorok ki csillagoznák)


"Most ha én meghívom akkor milyen szabálytalanságot kell elkövetnie ahhoz hogy engem is kitiltsanak?"

Az aránycsalás a legnagyobb bűn egy zárt körű torrent oldalon .

Ha ő csal (aránycsalás) és te hívtad meg repülsz vele együtt .


!!! nincs arányszámítás az NC.-én !!!

(azaz feleslegesen csal és te kapod érte vele együtt az ívet)

(múltban aránycsalásért kivágták , csalt az NC.-én)

2014. jún. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"-Tudomásod van-e arról , hogy ő már volt-e az NC-én és mi miatt került ki onnan . "


Még nem volt fent nCore-on.


"-Milyen torrentezési szokásai vannak . "


Ezt nem tudom.


-Hogy van beállítva a torrent klinse .


Gondolom minden alapbeállításokon van mint ahogy nekem illetve sokan másoknak is.


"Milyen oldalakon van fent , ahol te is , és ez által utána nézhetsz , hogy ott mit ért már el . "


Majomparádén van fent. Elég lassú netje van így csak 70 GB-ot töltött fel eddig de az aránya 4.2 és a seed kötelezettséget is mindig teljesíti.


-Mit is tud a torrentezés írott/íratlan etikettjéről .


Annyit hogy amit le tölt azt vissza is kell tölteni. Másra nem is nagyon használna egy torrent oldalt.


""Már ki is fizette a prémium árát"

és miért fogattad el ??? "


Azért mert már eldöntöttem hogy meghívom. A kérdést sem azért tettem fel meg bizonytalan vagyok, hanem csak érdeklődés gyanánt.

2014. jún. 10. 16:20
 4/4 A kérdező kommentje:
*Utolsó mondatban meg = mert.
2014. jún. 10. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!