Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Benzinkutas internet egy órás...

Benzinkutas internet egy órás korlátozást hogy lehet kijátszani nem sokáig kéne csak pár napig?

Figyelt kérdés
a kérdés adott hogy lehetne megoldani hogy ne csak egy órát tudjam használni az omv-s netet

2014. jún. 11. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hálókártyád MAC címét módosítod óránként.
2014. jún. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tengor ***** válasza:
55%

Végül is csak 24-72-szer tovább akarod használni, az valóban nem sok.

Ilyenben miért segítenénk?

2014. jún. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tengor ***** válasza:

Ne privátba!

Az, hogy nem tudok valamit, és az, hogy úgy teszek, mint ha nem tudnám és az, hogy nem mondom el, az legalább 3 különböző dolog.

Örülök, hogy legális keretek között sikerült megoldani a problémád!

2014. jún. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A másik válaszadónak is úgy küldtem véletlen. Már én is tudom sikerült is meg mókerolni csak kíváncsiságból mert már megoldódott amúgy csak jelzem a benzinkutas mondta hogy meglehet csak nem tudja hogy mivel kell!


"Kösz szépen a semmit most nem az volt a kérdés hogy ez korrekt-e vagy nem hanem mit lehetne csinálni. Amúgy is ismerem a benzinkutast és megkérdeztem tud-e valamit csinálni de azt mondta hogy ezt ők nem tudják befolyásolni. De megoldottam a kértem a telómra plusz mobilnetet és megosztottam laptopra. Igazából nemtudom miért kell hozzászólni olyanhoz amit nem tudsz azt meg főleg nem miért rosszindulatúan."

2014. jún. 13. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!