Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-probléma! Más is...

Youtube-probléma! Más is tapasztal ilyet? Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekes a jelenség:


Adott egy pl. 30 perces video-anyag, és minden esetben úgy tölti fel a youtube, hogy pontosan 2x hosszabb lesz, mint az eredeti, viszont pontosan a felétől elszáll a hang. Azaz mintha megduplázná a felvételt, csak éppen a második rész már némán megy.


Találkoztatok már ilyennel? Mi lehet a gond?

(MP4-es formátumról van szó egyébként, ha ez számít)



2014. jún. 14. 07:02
 1/6 anonim válasza:
Azt hiszem sejtem melyik gond lehet ez.
2014. jún. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, és? ennyi? :)
2014. jún. 14. 18:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Konvertáld át más támogatott formátummá és azzal is próbálkozz. Ha ugy se megy akkor a hiba nálad van és elsősorban nem hardveres, hanem szoftveres. A youtube servere kitűnően működik, csak jó alapanyagot kell neki adni.
2014. jún. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

kösz, de eddig is MP4-ben töltöttem fel, és nem volt semmi. már konvertáltam aviba, azzal is ezt csinálja.

esetleg melyik formátum lenne a legjobb neki, amivel szted tuti nincs gond?

2014. jún. 15. 14:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Itt van a lényeg: [link]
2014. jún. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi, ez így stimmel. Akkor tényleg az én gépemmel van a hiba, megpróbálom másikról feltölteni ugyanazt az anyagot, aztán lássuk ...
2014. jún. 16. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!