Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore! Fontos! Miért nincs...

Ncore! Fontos! Miért nincs jele annak, hogy seedelek? (Ncore-n)

Figyelt kérdés
Sziasztok,én még túl új vagyok ebben a fiatalságban,seed,peer..és társai,amikor letöltök eggy torrentet,nem zárom be az utorrentet,rákattintok a "seedelnivalóra"(eggyszer) és hagyom a gépet bekapcsolva,montitort kapcsolom csak ki,és ncore-n nincs jele annak,hogy seedelek(Pirosban van a nulla/stopped..)és a szokásos 3,44 Gb,feltöltésem nem változik..Miért nem?,Miért nincs annak valami jele,hogy seedelek?,Mit csinálok rosszul a leirtak alapján?,Mit ajánlotok/tanácsoltok nekem?,Minden érdekel kezdő vagyok..:) Köszönöm,hogy időt szántatok rám,ezért mindíg is hálás leszek,előre is köszönöm:)

#film #seed #nCore #zene Ncore.cc
2014. jún. 14. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Jelöld ki az adott torrentet a programba és jobb klikk menüben menj a tracker frissítésére.

Nézd meg az aktivitás menüben stopped vagy seed van a torrent neve mellett.Ha seed, akkor seedben vagy csak nincs aki letöltsön tőled.

2014. jún. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
status:Seed pirossal,akkor ez jó?.)
2014. jún. 14. 18:06
 3/12 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdel letölteni egy új torrentet, akkor nyugodtan bezárhatod az uTorrentet, mert továbbra is aktív marad, az ikonja ott lesz az óra környékén a tálcán. Nem kell a "seedelnivalóra" semennyiszer se rákattintani, ugyanis automatikusan seedel már letöltés közben is.
2014. jún. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ja köszönöm,de miért marad mindig 3,44Gb amit feltöltöttem? miért nem változik a Fel:3,44?:) Mikor most is töltöm?:)
2014. jún. 14. 18:14
 5/12 meszike91 ***** válasza:
A seed az nem azt jelenti, hogy fel is töltesz. Csak azt, hogy sorban álsz a feltöltésre.
2014. jún. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ja köszi:)
2014. jún. 14. 18:20
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyébként ha piros valami, az nem feltétlenül azt jelenti, hogy nálad van a hiba. Nálam most pl. minden piros, amit a Gigatorrentsre seedelek: [link]

A Gigatorrentsen lehet valami probléma, mert se seeder, se leecher nincs, mindenhol nullát lehet látni: [link]

2014. jún. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm,csak az bánt,hogy nem megy fentébb a Fel:3,44,és már eggy napja megy a gép..korábban nem vlt ilyen..
2014. jún. 14. 18:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért olyan fontos, hogy menjen? Ha egy bitet se töltesz fel, de 14 nap alatt megvan a 48 óra seed idő, akkor semmi probléma.
2014. jún. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ja akkor oké:9:)
2014. jún. 14. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!