Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Skype nem tölt be nem lehet...

Skype nem tölt be nem lehet belépni blokkolják?

Figyelt kérdés

A történet a következő T-com os előfizetésen nem mobil hanem hagyományos internet van.A skype eddig tökéletesen működött egyik nap elszállt fél napra aztán 1 napig jó volt.Most egyátalán nem lehet használni már 3 napja.Csak tölt tekeri a kék nyilat de nem jelenik meg a zöld pipa.A tagokat nem lehet felhívni és nem is mutatja a státuszukat.Aztán Kijelentkeztem és megpróbáltam belépni nem enged belépni mert nem tud csatlakozni itt is csak tekeri nincs hibaüzenet. Ki lett próbálva másik számítógéppel is ugyan az a helyzet.Aztán át lett víve ismerőshöz kipróbáltuk ő is T-com os előfizető ugyan olyan kábelen jövő hagyományos internet mint nekünk ott jó volt.Elvittük egy nem T-comos internethez ott is jó volt.Már régi előfizetésről van szó.Mindegyik tesztelésnél wifi volt a Modemet se a beállításokat nem piszkáltuk előtte.Megnéztem a beállításokat semmi változást vagy rendellenességet nem tapasztaltam.A T-com felöl gyanakszom hogy lehet valami.Minden más program működik még a szerverportok is láthatóak kivűlről.Ami biztos hogy valamiért nem tud a skype szolgáltatáshoz kapcsolódni.A router nem blokkolhat portokat mert 1-65534 ig TCP és UDP mind nyitott ezt már fél éve megcsináltuk teszteltük szerverprogrammal net felől nyitottak.

1.A Program tökéletesen működik

2.ugyan azzal a géppel más internet hálózaton tökéletesen működik

3.A router modem nem lett állítgatva eddig működött

4.először fél napra elszállt majd 1 napig működött most 3 napja egyátalán semmi

5. A portokon szerverrel tesztelve több porton is internet felől láthatóak a portok

6.Minden más program működik beleértve a szerverprogramokat is



2014. jún. 14. 22:16
 1/1 A kérdező kommentje:
Azóta rájöttem hogy a T-com fellöl van valami disznóság.A T-comos vonalon ezt többször csinálja hogy elszáll a Skype.Másik szolgáltatásoknál gyönyörűen működik ha átállítom másik internetszolgáltatóra az adott időben.Azóta a következőt tapasztaltam visszajön idővel csak többször így elszáll ott valamiért.Más is tapasztalt már ilyet?
2014. jún. 18. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!