Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet-e net sticket előfizetés...

Lehet-e net sticket előfizetés nélkül is venni?

Figyelt kérdés
Én külföldön élek, de járok haza, viszont nincs már otthon netem (egyértelműen). Szeretnék azonban arra az időre, míg otthon vagyok, pl net stickes megoldásra gondoltam. Azt amennyire tudom, itt kint meg lehet csinálni, hogy "feltöltős" netet veszel, sticket és havonta veszel rá Xmega netet. Magyarországon lehet ilyet? Meg aki esetleg jártas a külföldi témában: vehetek itt kint sticket és tehetek bele otthoni netkártyát?
2014. jún. 15. 16:26
 1/4 anonim válasza:
Igen, van ilyen. Én a Telenornál voltam a napokban, ott fogok venni. 1 GB-os 3000.- Ft, az első feltöltés 45 napig vagy az adatmennyiség "elfogyasztásáig" érvényes, utána 3000 Ft-tal fel lehet tölteni. Arra kell vigyázni, hogy mindig maradjon rajta aktívum. Ez 1 évig aktívan tartja a SIM-kártyát. Másik kérdésed: stick nélkül is lehet venni, csak SIM-kártyát.
2014. jún. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet venni a szolgáltatóknál, de elég drágák előfizu nélkül. Viszont Vaterán , Jófogáson stb. töredékéért megveheted.
2014. jún. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 |Orfeusz| ***** válasza:

Itthon is van feltöltős mobilnet (nekem Telenornál van Hipernet Praktikum, én dualSIM telefonban használom), de jó drágán mérik. 5Ft/MB, de vannak csomagok is 45 napra: 1GB 3000, 5GB 6000Ft. [link]

A T-mobilnál is van, ott nem így megy a fizetés. Vannak határok, amiket ha átlépsz akkor a nagyobb összeget kell fizetned, és hónap végén vonják le.

1GB 2000, 6GB 6000Ft. [link]

A Vodafone 4000-ért ad 3 gigát. [link]

2014. jún. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet olyan sticket venni, ami kártyafüggetlen és tudod használni mindkét országban. Persze nem szolgáltatónál, mert az mind csak saját hálózatára van korlátozva.
2014. jún. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!