Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell portot nyitni...

Hogyan kell portot nyitni ebben az ótvar T-Home-os dobozban?

Figyelt kérdés

Sajnos a jó kis Cisco EPC3925 T-Home-os modem nem bírta ezt a hőséget és most kihoztak egy használhatatlan fos D-Link DCM-704 HGW-t.

Viszonylag jól értek a routerkhez. Már elég sokat állítottam be. Eddig mindig sikerült portot nyitni. A régi Cisco-ba is sikerült de ebben a D-Link-be sehogy sem akar összejönni.

A számítógép Fix IP-je, és a gépen futó torrent kliens portja beírva a D-Link-be Port Forwarding-ba de nem működik. Most megpróbáltam DMZ-be rakni a gépem IP címét hogy mindent irányítson rá de így sem működik. Kikapcsoltam a Firewall-t de természetesen így sem működik. Eszem megáll. Most tényleg ennyire fos cuccokat hoz ki a T-Home vagy én rontok el valamit? Gondolta arra hogy előveszem a régi TP-LINK TL-WR741ND routeremet és rákötöm a D-Link-re de természetesen a bridge mód sem működik ebben a csodadobozban így a TP-LINK ugyanúgy belső IP-t kap.



2014. jún. 16. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennél a HGW-nél a port nyitás nem megy,csak ha be van kapcsolva az UPnP amit az Advanced - Options menüpontban találsz.Ha a routert akarod használni klónozd az IP-t.
2014. jún. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 --tomi1-- válasza:
Szia. Nekem is ugyan ez a próblémám. De hogyan klónozzam az ip-t?
2015. ápr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!