Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom/tudom-e a már...

Hogyan tudom/tudom-e a már törölt levelezéseimet kikérni a facebook-tól illetve vibertől? (utóbbi nem annyira fontos)

Figyelt kérdés

Kicsit bővebben kifejteném.

Egy bírósági ügyben tanúként leszek kihallgatva. Viszont kézzel fogható bizonyítékom csak ezen a módon lenne.

Az lenne a kérdésem, hogy saját kérésemre a facebook illetve viber kiadja-e a már törölt üzeneteimet 1 adott személy felől, vagy egyáltalán tárolják-e ezeket valamilyen formában.



2014. jún. 16. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
taroljak, de nem adjak ki, csak rendorsegi megkeresesre (es leginkabb akkor sem).
2014. jún. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha Te már törölted, még véletlenül sem, tudod kikérni egyik helyről sem!

(a levél törlése után, semmilyen formában nem tárolják /személyiségi okokból, törvényileg tiltva, nem is TÁROLHATJÁK!/ azt tovább...)

2014. jún. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!