Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Vodafone mobilinternet...

A Vodafone mobilinternet 100GB éjszakai adatforgalomnak mi értelme van, ha torrentre nem használható?

Figyelt kérdés

2014. jún. 16. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy nem használható? Én 1 éve használom torrentezésre, másképp semmi értelme nem lenne ennek a csomagnak. Be van állítva a kliens éjféltől reggel 6-ig max. sávszélre, többi időszakra 1 KB/s-ra. Eddig nem volt problémám miatta és nem korlátozták soha a le/feltöltést.
2014. jún. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem használható torrentre?
2014. jún. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szakmai fórumokon kivétel nélkül azt írják, hogy nem használható torrentre, mert letölteni ugyan lehet, vissza viszont nem. Márpedig az én olvasatomban - de javítson ki valaki, ha tévednék - ez azt jelenti, hogy NEM használható torrentre!
2014. jún. 16. 21:54
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, hogy ki és hol ír ilyet, de én a tapasztalatomat osztom meg veled. Lehet torrentezni vele és vissza is tölt. Az más kérdés, hogy ha van még 300 feltöltő pl. az nCore-on, akkor egyértelmű, hogy nem a mobilinternetet fogja előnybe részesíteni a szerver, amikor kiosztja a feltöltőket, de ha kevés a feltöltő, akkor minden további nélkül max. sávszélességgel seedel. Úgyhogy bátran cáfolhatod ezt az állítást.
2014. jún. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit tennék hozzá, hogy tényleg nincs minden torrentem 1-es arányig visszaosztva , viszont az arány szinte már sehol nem lényeg, csak az, hogy 48 órán át seedben maradj. Én hetekig, hónapokig szoktam seedelni, hogy kompenzáljam a mobilnet miatti hátrányt, de nem is kaptam még sehol warnt. Sőt, van olyan oldal, ahol 4 fölött van az arányom.
2014. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Ha pl. tpb-ről szedsz le valamit, akkor azt nem muszáj seedelni. Én sosem szoktam.
2014. jún. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Zsebvirág ***** válasza:
Nekem Telekom mobilnetem van ugyan, de mikor nem vagyok korlátozva akkor tudok torrentezni is. Feltételezem, hogy akkor ezt az említett Vodafone mobilinternettel is megtehető. Az más kérdés, hogy sztem a mobilinternet mindezek mellett egy elátkozott elfuserált sose működő sz@r és gyűlölöm!
2014. jún. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Meg van a válasz. NAT-olt hálózat. Tehát nem jó torrentre. Ezért kérdésem továbbra is él, mi értelme van ennek a 100GB-nak így?
2014. jún. 16. 22:50
 9/14 A kérdező kommentje:
Egy havi előfizetési díját megtérítem annak, aki szemem láttára bizonyítja, hogy vissza lehet Vodafone éjszakaival torrentet tölteni!
2014. jún. 16. 22:51
 10/14 Zsebvirág ***** válasza:
100%
Sztem hagyd a francba a Vodafone mobilnetet és köttess be egy normális vezetékes internetet!
2014. jún. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!