Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy már 7-8 éves D-Link...

Egy már 7-8 éves D-Link DSL-360R modem elbír egy 20Mb/s-es internetet? A T-Homesek szerint elbír, de még anno 7-8 éve az Invitelnél lett vásárolva egy 1Mb/s-es internet mellé.

Figyelt kérdés
Most váltottunk T-Home-ra, a modem néha napján nagyon forró, és még az első napokban, mikor váltottunk kétszer is szép kapcsolt. A T-Home-s ügyintézők szerint, ennek a modemnek el kell bírnia a megvásárolt netet, viszont nem bízok én ezekben a szerintem pénzéhes cégekben.
2014. jún. 16. 21:07
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Az enyémről is azt állították, nekem is kb ennyi idős és ilyen és pont ilyen típusú modemem volt. A 15 megát nem bírta feszt szakadozott, ha elindítottam egy letöltést. Kicserélték a legújabb fekete T1 -es DSL-360R, azóta kutya baja sincs.

Szerintem hardver verziótól is függhet ez, olvastam róla hogy a T1 -es, (amit mostanában osztogatnak az ADSL szolgáltatók) a kereskedelmi fogalomba is kapható 10 ezer forintos DSL-321B butított belét kapta.

2014. jún. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A tápjától függ. Nekem egy brutál 2 amperes majd 3 kilós nagykocka tápot mellékeltek hozzá, és nem szakadozott 10 / 5-s net volt éveken keresztül. és volt rajta bőven forgalom.


Viszont a szomszédomnak már egy kis formatervezett tápot adtak a modemhez, neki szakadozott folyton. Majd lecserélték nála is a tápot egy olyanra, mint az enyém (véletlen elszakadt a kábel) és máris jó lett.

2014. jún. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!