Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Adott egy UPC 120Mbit/s...

Adott egy UPC 120Mbit/s sávszélességű internet, amihez járt egy CISCO EPC 3925 típusú modem. Problémám, hogy kábelen nagyon szépen jön a 120mbit ámde, WI-FI-n keresztül csak 35-40Mbit jön át. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

2014. jún. 3. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet a túl nagy távolság vagy akadály, vagy lehet az, hogy a vevő a gépben legfeljebb csak 802.11g WiFi-t tud, ami max 54 Mbit/sec

A full 120 Mbithez 802.11n kéne (wireless N)

2014. jún. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

a távolság nem lehet probléma, mert egy szobába van a laptop és a modem. A laptopban hálózati kártyák fül alatt ez a két kártya szerepel: Atheros AR9285 Wireless Network Adapter,JMicron PCI Express Gigabit Ethernet Adapter

nem tudom hogy nekik illene-e tudni a fent említett sávszélességet. Atherosnál szerepelt 802.11b preamble

2014. jún. 3. 12:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Abban a "routerben" egy rakás szar a wifi. Ha a beállításokban átállítod N-re, akkor kb. 50-80 Mbps-et elérsz wifin. Én hozzákötöttem egy kötöttem egy külön routert, rendes wifivel, és így van 100 Mbps.
2014. jún. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!