Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Freemailben egy mappában...

A Freemailben egy mappában maximum hány levél az, ami még sorba rendezhető vagy lehet benne keresni?

Figyelt kérdés

Amikor sok ezer levelem van (bármelyik mappában), akkor ha betűrendbe akarom rendezni, vagy épp keresni közöttük egy szóra, akkor azt nem tudja végrehajtani és "kommunikációs hibát" jelez.

Amikor még kevesebb levelem van, akkor szokott működni, de még nem tapasztaltam ki, hogy mégis pontosan mekkora levélszámig. És sajnos mindig sikerül túllépnem ezt, az már bizonyos.


Most a kukát szeretném üríteni majdnem 9000 levélszámmal, de azért átfutnám, tuti nem raktam-e fontos levelet kukába... Ehhez jó lenne betűrendbe tenni, de nem megy.


Na mindegy, most átnyalom újra. De legközelebb figyelnem kéne, ha elérem azt a határt, amit még lehet rendezni.

Valaki meg tudná mondani, hogy pontosan mi ez a szám, hány db levél/mappa?

(Hát vagy mit tehetnék, hogy 9000 vagy több levelet is sorbarendezzen és ne jelezzen kommunikációs bibít?)



2014. jún. 18. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
A helyedben azt csinálnám, hogy készítenék egy gmail fiókot, és abba beállítanám a freemail fiókot (is) küldésre és fogadásra is. A leveleket áttölteném IMAP-pal. Lesz egy normális kezelőszerved, és a régi címedet is megtarthatod, és ha kell, a leveleket is.
2014. jún. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hivatalosabb dolgokra van gmailem. Ez a freemail egy régebbi és nem annyira fontos címem, inkább csak regisztrációkhoz használom, ezért is gyűlik össze sokszor sok levél. :) megszoktam már és nem akarnám gmailesíteni.

Főleg hogy a gmailben eleve nem is találtam még olyan funkciót, ami a leveleket a feladó vagy a tárgy alapján betűrendbe rendezné! (Vagy van ilyen gmailben??? Kerestem már jó párszor hiába....)


Arra, amire, jó nekem a freemail, csak ezt a rendezhető mennyiséget szeretném megtudni!

2014. jún. 18. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!