Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Amit én keresek, letöltök,...

Amit én keresek, letöltök, betöltök az interneten az valóban tárolva van ip szerint (amit már nem olyan nehéz összekötni egy magánszeméllyel? )

Figyelt kérdés
google-nak volt valamilyen pere azt hiszem ebben a témában, jogi per volt, nem arról volt szó hogy ezt csinálja e hanem hogy csinálhatja e.

2014. jún. 18. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
A szolgáltatód tudja naplózni, ott egymás mellett van a neved és az IP-d. A Google-nél csak azt tudja naplózni, amit a Google szolgáltatásain keresztül csinálsz. IP-t ő is látja. (Meg minden szerver.)
2014. jún. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szóval ha nem is minden, de jelentős része amit az ember az interneten tesz naplózva van, vagy jó eséllyel visszakereshető pl ez a kérdés is, összeköthető egy magánszeméllyel (velem) és felhasználható?
2014. jún. 18. 16:28
 3/4 anonim ***** válasza:

> jelentős része amit az ember az interneten tesz naplózva van


Ilyet nem állítottam. Naplózva lehet.


A szolgáltatónál nem hiszem hogy mindent naplóznak, max URL-eket a neved és IP-d mellett.


A GYK-n meg ugye az IP-d van csak a kérdés és a júzernév mellett.


A két adathalmaz összekötéséhez bírósági végzés kell (a szolgáltató csak úgy nem adja ki az adataid), szóval attól ne félj, hogy bárki kinyomoz téged.

2014. jún. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
presze csak azért frusztráló, mint amikor névre szól a reklám.
2014. jún. 18. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!