Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Metin 2 a téma! Nagyon sok...

Metin 2 a téma! Nagyon sok szervert végig pörgettem már, de állandóan vacakolnak, leállnak, vagy hamar élvezhetetlenné válik. Szóval tudnátok nekem olyan privát szervert mondani ami valóban újdonságokkal tud szolgálni?

Figyelt kérdés

Megjegyzem, nem vagyok kíváncsi olyan hozzászólásokra, hogy a metin szar, elavult, gagyi és 11 éveseknek való...


Nem azt kérdezem mi a véleményed a metinről, ha neked nem jön be nem kell ezt itt is közölnöd, mert nem érdekel. Kösz



2014. jún. 13. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
GF Metin2-t nem unod meg... De esetleg ha az nem kell akkor az oldmt2 vagy az m2m (metin2mester).
2014. jún. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én régen rengeteget Metineztem, szerintem elrabolja az idődet, mint az MMO-k jó része. De ha már játszik az ember, szerintem GF-en érdemes, amúgy is ha pénzt költessz rá nem mindenféle jöttment tizenévesnek megy a pénzed, hanem az itteni hivatalos üzemeltetőnek, ráadásul a hivatalos szerver fennmarad jódarabig, a Pszerver meg akármikor megszűnhet, vagy lekapcsolhatják (gondolom illegális a futtatása is, mert kiszivárgott szerverfájllal futtatják, nem 0-ról megírt szerver emulátorral) és oda a sok idő, energia eredménye amit beleöltél az egészbe.
2014. jún. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Túl sok időt valóban nem szánnék rá, csak egy kis kikapcsolódásra vágyok. SÉ-t sosem küldök. Régen GF Corum-on a lv77 elég volt. :)

Most csak nosztalgiáznék.

Ezért keresek privát szervert ahol sok az újítás és legalább amíg ráérek nem áll le.

A M2M már Magic To Master lett és borzalmas, marad még a Metin2 Next amin sok a frissítés és nem valószínű, hogy leáll.


Esetleg angol szervert ha tudtok még azt is megnézném.

Köszönöm

2014. jún. 14. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!