Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet ezeket a bizonyos...

Hogy lehet ezeket a bizonyos felugró ablakokat kikapcsolni?

Figyelt kérdés
Tehát arról van szó, hogy amikor internetezek, akkor egy csomó oldal felugrik nekem, reklámokkal, hirdetésekkel, stb és sehogy nem tudom őket kikapcsolni. Valaki tudna nekem ebben segíteni, hogy mit és hol kapcsoljak ki, hogy megszűnjön? Előre is köszönöm. Nem igazán értek ezekhez a dolgokhoz.

2014. jún. 19. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

A böngésződ beállításainál keresd. A google-ról a fenti linken olvashatsz róla.

2014. jún. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, de sajnos amit linkeltél, az nem jeleníthető meg.

Amúgy mozilla a böngészőm.

Próbálkoztam már ezzel-azzal a beállításokban, de nem jártam sikerrel, azért írtam ki a kérdést, mert tényleg piszkosul zavaró.

2014. jún. 19. 18:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Eszközök, Beállítások, Tartalom: Felugró ablakok tiltása. Ezt jelöld be.
2014. jún. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem is látom a reklámokat, így kell.

Kiegészítők letöltése. Adblock Plus. Ehhez kellenek a román, orosz, német és magyar (hufilter) külső szűrők. A szűrők naponta automatikusan frissülnek. Ha mégis becsúszik egy reklám, akkor jobb egérgombbal rá, aztán beteszed a saját szűrők közé. Sok sikert a telepítéshez!

2014. jún. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

A felugró ablakok egyébként blokkolva vannak, tehát így van beállítva. Szóval nem értem.:)

Most ráraktam ezt a programot, amit az egyikőtök írt, majd kiderül, sikeres lesz-e.

2014. jún. 19. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!