Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lenne értelme a videózásnak?...

Lenne értelme a videózásnak? (mimecraft)

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogy nincs értelme minecraftos csatornákat csinálni mert hogy a youtube tele van ilyenekkel. Pls irjátok le a véleményeteket! Még mielőtt kiírnátok hogy 9 vagyok, nem. 13

2014. jún. 19. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
akkor sincs értelme. játszani bárki tud. videózni olyankor érdemes, ha saját terméket hozol, mondjuk fejlesztessz valami egyedit, és ezt mutatod be...na az érdekes.
2014. jún. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy saját terméket?
2014. jún. 19. 21:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Bocsi lehet nem jól tudom nem vagyok nagy minecraftos (unoka öcsém igen tőle tudok amit tudok lan miatt)

Gondolom olyanokra gondol az előttem író emberke, hogy például valami egyedi ajtót vagy mi az, kaput raksz össze.

Red Stone-val ha jól tudom :D Ilyenekben érdemes gondolkozni.

2014. jún. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
(Őőőő, bocsi, de szerintem a 13 év sem valami sok.) Minecrafttal nem érdemes elkezdeni egy csatornát, már a fél bolygó szétunta azt a játékot. Ahogy írták, csak simán játszani nem éri meg. Ha viszont tudsz a játékban valami egyedit mutatni, várost építeni, redstone rendszereket, na, akkor érdemes próbálkozni.
2014. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vagy érdemes editekbe fogni (Call of Duty , Battle Field)

Stb. Stb.

2014. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Indíthatsz, ha akarsz, csak senki sem fogja nézni. Egyedit 99%, hogy nem tudsz alkotni. Ha meg mégis, kit érdekelne egy újabb 13 éves csatornája, miközben ha ilyenre lennék kíváncsi, több száz - ha nem ezer - olyan csatorna közül válogathatok, ahol napi rendszerességgel gyártják a garantáltan profi minőségű videókat egyedi ötletekkel és humoros kommentárral?
2014. jún. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha olyat tudsz mutatni az embereknek ami még nincs yt-n vagy legalább magyarul nincs.

A NAP KÉRDÉSE: Mi az ami húszezerszer fent van mindig ugyanabban az unalmas igénytelen kivételben?

(A világ yt felhasználói egyszerre) MINECRAFT VIDEÓK!!!!

2014. jún. 21. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lenne persze! Az a lényeg, hogy amit csinálsz, az eredeti legyen, jó minőségű, igényes! Én is 13 vagyok, szinte csak minecraft vidijeim vannak, kb 2 hónapja kezdtem el, viszonylag eredeti ötletekkel és van rá nézettségem (196 sub). Ha még érdekel írj nyugodtan privátba
2014. szept. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!