Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ilyen magas a pingem?

_boti95_ kérdése:

Miért ilyen magas a pingem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy BF:Hardlineban,titanfallban,és BF+-ban a legkisebb ping értékem kb.300.

Ez alá nem is megy,csak esetleg fölé,és sajnos nem is ritkán,függetlenül attól,hogy milyen szerverre megyek fel,akár itthonira vagy külföldire,mindig ez van.


Valaki tudna ebben nekem segíteni.

Esetleg az a baj,hogy csak 20 megás netem van? ez esetben egy jó ideig el kell felejtenem az online multizást?

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2014. jún. 21. 17:33
 1/5 Zsebvirág ***** válasza:

20 megás net az már mindenre jó.


A sebesség meg a ping nem függ össze szorosan.


A felhasználó illetve a szerver közötti távolság a mérvadó.

2014. jún. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

*BF3-ban. :)


Az addig oké, csak nem lehet valahogy tenni az ellen, hogy ilyen magas legyen a pingem?

És mi van akkor, ha VPN kapcsolaton vagyok?

2014. jún. 21. 19:33
 3/5 JaneszX válasza:
Nálam akkor nagy a PING amikor máshol is megy a házban a net , vagy töltenek le valamit.
2014. jún. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg amikor nem játszol [link] oldalon, hogy mennyi a pinged.
2014. júl. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Emberek ***** válasza:
A VPN kapcsolat képes megdobni a pinget elég rendesen. Talán ez lehet a gond, mivel így egy plusz, titkosított utat is meg kell tennie az adatoknak a játékhoz.
2014. júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!