Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Húgomnak szeretnék fényképezőg...

Húgomnak szeretnék fényképezőgépet venni, július 1-én lesz a születésnapja de napközben dolgozom. Internetes vásárlás mennyire megbízható? Szeretném meglepni, megérdemelné!

Figyelt kérdés

Emag.hu-n kinéztem egyet de nem tudom megbízható-e a rendszer. Még sosem próbáltam neten rendelni, nem is vagyok valami nagy számítógépes zseni.

Valamint szerintetek megérkezne még elseje előtt?

Nem szeretnék potyára pénzt kidobni.


2014. jún. 22. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Boltbol igen, maganszemelytol nem
2014. jún. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én a Media Marktól szoktam rendelni online. Amiket én rendeltem, még egyiknél sem volt postaköltség, és 2 napon belül megérkeztek, utólag fizettem.
2014. jún. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudnivalók az eMAG Marketplace-ről


Hogyan lehet termékeket értékesíteni az eMAG Marketplace-en?


Az eMAG Marketplace 2011. április 6-án indult pilot project-ként azzal a céllal, hogy egy jól működő értékesítési felületet nyújtson nagyszámú kereskedő számára.


Az eMAG Marketplace rendszere hamarosan elérhető lesz minden olyan kereskedőnek, aki minimum egy termékkategóriában képes a jelentkező vásárlói igények és rendelések teljesítésére. Ehhez rendelkezik a megfelelő tapasztalattal, infrastruktúrával és a megrendelt árukat gyorsan és pontosan le tudja szállítani Magyarország egész területén, illetve teljesíti a vásárlás utáni szolgáltatásokat.



Én innen biztos nem rendelnék. Az internetes rendelést (nem vásárlást!) úgy szoktam elkezdeni, hogy megnézem, hogy az az áru, amit én szeretnék venni, hol a legolcsóbb, majd kiválasztom azt az üzletet, ahol személyesen át lehet venni és hozzám a legközelebb van (fizetés a helyszínen az áru átvételekor).

2014. jún. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 459-es rab válasza:
Tudok mondani pár népszerü netes hirdető oldalt ami nem vizetős regisztrációval jár???.
2014. júl. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!