Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hol lehet beállítan...

Facebookon hol lehet beállítani, hogy ha telefonról posztolok, akkor kiírja a telefon típusát? Pl. HTC használatával.

Figyelt kérdés
Sokaknál látom, hogy kiírja, milyen telefonnal posztolnak. Én,ha telefonról posztolok, nem ír ki semmit. Ha képet töltök fel, akkor a mobil feltöltések mappába teszi,ennyi.
2014. jún. 22. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
miért jó az neked? jó érzés ha látják milyen telefonod van? gondolom az adott program írja ki
2014. jún. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy miért jó az nekem? Nem azért, mert jó, hanem kíváncsi vagyok, de szerintem nem kell megmagyaráznom, feltettem egy kérdést, amire ha nem tudsz érdemben válaszolni,inkább maradj csendben.
2014. jún. 22. 12:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem facebookon kell beállítani, hanem a telefonon, te inaslelkű.
2014. jún. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minek írja ki? Még csak nem is ájfón, hogy menőzni kelljen vele...
2014. jún. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már miért lennék inaslelkű? Ez hihetetlen, hogy nem lehet feltenni egy kérdést, mert a sok unatkozó gyökér belém köt.
2014. jún. 22. 12:38
 6/7 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy menőzésből? :)látom itt mindenki magából indul ki :D szerintem az ájfónban sincs semmi menő, de egészségedre...
2014. jún. 22. 12:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Megválaszolták: némelyik kliensben lehet beállítani.
2014. jún. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!