Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Europosters oldaláról vélemények?

Europosters oldaláról vélemények?

Figyelt kérdés
Hamarosan szeretnék majd pár posztert rendelni innen, de mivel még nem igazán halottam ezelőtt az oldalról így kissé bizonytalan vagyok. Valakinek volt már tapasztalata velük, és ha igen rendelés és szállítás terén megvoltatok elégedve ?

2014. jún. 22. 18:11
 1/3 anonim válasza:
Sajnos nekem nincs még tapasztalatom róluk, de megkérdezhetem, hogy rendeltél végül tőlük? Köszi! :)
2014. dec. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak most láttam a kérdést, nem tudom aktuális-e még. Én már rendeltem tőlük, és meg voltam elégedve velük. Azt kaptam, amit rendeltem és pár nap alatt meg is érkezett. Bár a szállítási költség egy kissé magas, de hát igazából külföldről jön a csomag (csomagkövető ha jól emlékszem Csehországot írta feladóhelyként), és ennek ellenére lehet utánvéttel is kérni.

Néha nagyon jó akcióik vannak, olyankor pár száz Ft-ért lehet tőlük posztert venni.

Én csak ajánlani tudom őket. :)

2015. jan. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Most rendeltem egy fotótapétát, 366 × 254 cm méretben, FROM THE EMPIRE STATE. A minősége a fotótól elég messze van, de akkor még nagyon finom voltam. Ha az otthoni nyomtatón nyomtatom ki, az is szebb lett volna, pedig nem egy professzionális masina. Annyira pixeles, hogy felismerhetetlen a kép a különböző lapokon. Na de nem ragozom tovább, még ma visszaküldöm, csak gondoltam segítek valakinek megspórolni a postaköltséget, ha esetleg rendelne, ne tegye!

(Remélem a visszautalással semmi probléma nem lesz, elég volt ennyi bosszúság...)

2016. nov. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!