Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen jó megbízható netet...

Milyen jó megbízható netet érdemes használni (ami gyors és olcsó is)? (a digiről vélemények? )

Figyelt kérdés

Vélemények digi internetről?A start csomaggal lehet filmeket letölteni korlátlanul és mennyire megbízhatóak?

Digi műholdas tv-nk van.műholdas net nem láttam hogy lenne ilyenkor mennyiért kötik be a kábelt?

Elég a start csomag ha sok filmet nézek online vagy töltök le..és egésznap megy a laptopom.



2014. jún. 21. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem start csomagom van 2,5 mb torrentben bár nekünk kábeles és nagyon megbizhatoak kb egy hete volt frissités de csak 2 oránként 0,1 másopercre ment fel 100 pingre

www.speedtest.net/result/3576949501.png

most ilyen (start)

2014. jún. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, bár a számokhoz nem értek melyik a jó majd a barátom megmondja..:D

Akkor ezek szerint gyors.ha elégedett vagy vele.:)

2014. jún. 21. 11:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is DIGI-m van immár kb. 6 éve tehát kb. 2190 napja.

Talán 1 napra emlékszem, hogy rosszalkodott a net, szóval megbízható.

Már 5 éve nincs velük hűségszerződésem, de azóta is 6000 Ft-ot fizetek a 20/10-Megabites internetért és az 54 tévécsatornáért.

A műholdas netet nem ajánlom semmiképp.

Azon kívül, hogy drága , még lassú is.

Képzeld el, hogy a fejünk fölött 36.000 km. magasan keringő műholdakon keresztül próbálsz netezni.

Mindenképpen kábeles netet válassz.

2014. jún. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem, nekünk Digi tv van műholdas..,de azt olvastam a start csomag havi 2700 ft nekünk nem kéne még plusz tv csatorna nem is nézek tv-t..csak a szüleim. :D

Okés akkor majd megpróbáljuk ezt a műholdas verzió kilőve az tényleg drága..

Köszönöm!

2014. jún. 21. 11:43
 5/5 anonim válasza:
Csak a Digi! A upc 30 helyett 3-at ad sokszor. A Digi net viszont nagyon megbízható :)
2014. jún. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!