Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kicsit duci vagyok, milyen...

Kicsit duci vagyok, milyen programmal/effektel lehet egy kicsit úgymond "vissza" venni a hasamból?

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
photoshop de ha találkozol a sráccal kialakít egy véleményt a kövér lányokról és az emberi érték 0 lesz számára
2014. jún. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 soccerway ***** válasza:
100%
program fogyáshoz: 90 napos diéta.
2014. jún. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Norbi ducitorna programja eleg jo, ha lany vagy akkor Rubint Reka barmelyik programja - termeszetesen megfelelo etkezes mellett - segithet.
2014. jún. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kiváló program erre. Úgy hívják, "Sport", én is ezt használom és bevált. Nekem a "kerékpározás a munkába" kiegészítő van hozzá, ami amellett, hogy könnyen kezelhető, olyan jó, hogy mindenki elájul, mikor egy-egy képen meglát, mert olyan jól nézek ki...
2014. jún. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
MILYEN SZÁMÍTÓGÉPES PROGRAMMAL -.-
2014. jún. 23. 19:10
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Gimp, Photoshop peldaul.

De van olyan erzesem, hogy Te nem ertesz ezekhez a dolgokhoz, ezert ha kesz lesz a muved, toltsd fel valahova, nevetni akarok.

2014. jún. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha zavar téged, akkor sportolnod kéne, ha nem akkor semmit, de mivel meg akarod szerkeszteni a képed, gondolom zavar.

Nem photoshop a megoldás, hanem Sport! :)

2014. jún. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ne fotózd a hasad XD
2014. jún. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%

[link]


ugyan így lehet soványodni is



[link]

2014. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A való életben nincs Photoshop. Ne csinálj ilyet, mert később nagyon-nagyon rá fogsz faragni. Sokkal jobb ha mindenki magát adja, amúgy pedig effektel is sokat lehet dobni egy fotón. túlexponálod, fényerő fel. Amúgy legjobb ha telódra leszeded a Pics Art (egyben) nevű programot, mert az nagyon egyszerű. Jókat lehet vele alkotni (habár kizárt hogy te olyan célra használnád mint én...) És a legjobb egyébként a RunTastic nevű program. Ezt is telefonra töltheted le, ezzel a való életben is fogyhatsz ;)
2014. jún. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!