Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lesz ha ezt csinálom...

Mi lesz ha ezt csinálom Facebook -on?

Figyelt kérdés
Ha kiírok egy egy post- ot amibe megjelölök valakit (@valaki) és ő ilyenkor kap egy értesítést. De át állítom, hogy csak én lássam. Ekkor a megjelölt személy mit lát ebből?

2014. jún. 23. 21:20
 1/5 anonim válasza:
szerintem semmit
2014. jún. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 edemmester ***** válasza:
A válasz egyszerű: ezt nem tudod megtenni. Ha valakit megjelölsz, az mindenképp látja a posztot. Ha "csak én"-re állítod (ami helyett "csak én (+)" lesz a listában), akkor te és a megjelöltek látják csak, senki más, de a megjelölt elől nem tudod elrejteni. Nem, az egyéni menüpontban sem, ott is írja, hogy a megjelöltek mindig látják ezt a bejegyzést.
2014. jún. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!
2014. jún. 24. 10:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Ráadásul, ha megjelölöd, akkor onnantól kezdve azok is látják, akiknek ő engedi a saját idővonalán, te hiába állítod bárhova. Innentől két "szerzője" lesz a képnek.
2014. jún. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi!
2014. jún. 24. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!