Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ingyen dolgok a neten?

Ingyen dolgok a neten?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam,és olvastam erről.Valóban vannak ingyenes dolgok a neten ? Tárgyi dolgokra gondolok.Mik a tapasztalataitok erről ?

2014. jún. 24. 09:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hol álmodtad ezt meg?
2014. jún. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ki adna ingyen bármit is? Leszámítva persze a nem működő eszközöket (bááááár... alkatrésznek el lehet azt is adni).
2014. jún. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

[link]


Nézz körül, de ne számíts sok jóra :)

2014. jún. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nyereményjáték mindenhol van, a neten is.
2014. jún. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Én csak egy Német nyelvű Bibliát szeretnék kérni.Találtam is,de az van írva,hogy csak Németország területére küldenek.Németet tanulok,és olyan témáról szeretnék olvasni ami érdekel.A Biblia érdekel.
2014. jún. 24. 09:44
 6/22 A kérdező kommentje:
[link] Egy ilyen Bibliát szeretnék.
2014. jún. 24. 09:48
 7/22 anonim ***** válasza:
34%

Biblia... Bocs, ha a lelkedbe gázolok, de szerintem ez az egyetlen olyan könyv aminek értelme nincs.


Én saját hitemben hiszek, hogy hiszek abban hogy XY-t megtudom csinálni és hajt mint egy autót az üzemanyag. Hinni egy nem letező dologban, olyan mint a sültgalambot várni. Másban meg bizalmi alapon.


Persze német tanlmány ill. Biblia kutatásra/történelmi forrásfélére jó. Azért tudományos bizonyítás nélküli állításokban nem bízok.


"Hiszünk a kék tulipanban..." Mutas egyet kérlek.

2014. jún. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ön úgy gondolja,senkinek sem kötelező olvasnia. Nekem segített Isten ! Pont ezért tanulom a német nyelvet is ,előtte sodródtam. A hit mindenkinek szíve joga ! Önnek is jogában áll,szabadon döntenie.
2014. jún. 24. 10:08
 9/22 anonim ***** válasza:
A net nem egy mágikus, titokzatos hely.
2014. jún. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Mielőtt kiírtam a kérdést láttam ezt a Bibliát.Végig akartam várni,hogy hátha valahol szerepelni fog a javaslatokban ez is.Bár most így végig gondolva úgy kellet volna kiírnom,hogy melyik német,vagy osztrák vallási egyház küldene magyarországra Bibliát ?...Végül is veszteni valóm nincsen,hátha olvassa a gyakorikérdések.hu-t.Olyan ember aki hisz Istenben,és ismer ilyen egyházat.
2014. jún. 24. 10:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!