Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Civilization 5 utolsó korszak...

Civilization 5 utolsó korszak kiválasztása lehetséges?

Figyelt kérdés
A játék nagyon tetszik de csak a középkorig mert a lőfegyverek megjelenésével már egy kicst elveszti a hatását igy azt szeretném tudni hogy van e olyan beállitás amivel meg lehet szabni az utolsó korszakot ?

2014. jún. 24. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdőkorszakot tudsz beállítani. Meg esetleg körszámot is lehet korlátozni aminek a végével vége a játéknakúl" a modernkorig. Nem nagyon használtam. Szerintem ezzel nem lesz több köröd adott korszakban és a tudomány is hasonlóképp halad mint korlát nélkül. A "normál" nyerésre íg ykisebb az esély. Esetleg lehet próbálkozni speciális hadjáratokkal. Biztos van pár korai koros scenárió.
2014. jún. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom most hogy megvan a játék viszont nincs e valamilyen mod amely ezt váltja ki például egy "Last Era - Medieval Era" szerű mod amely ha lehet nem steam workshop-os mivel nem igazán szeretem használni a steam-et .
2014. jún. 30. 23:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Esetleg némelyik hadjárat/scenárió tetszene neked. Nem tudom melyik verzió van meg neked a játékból, de szerintem mindegyikben van pár. Ami "Régebbi" történet. Jó részük szerintem benne van a G&K, vagy a BNV kiadásban is:

1066: Year of Viking Destiny (Denmark DLC része)

Paradise Found (polinéz történet)

Samurai Invasion of Korea

Tuti van mongol, római, babiloni és sok más korai scenárió is. Standard beállításban nem tudom van-e valami megoldás zárókorszakra tech szinten.

2014. júl. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Modokat is keresgélhetsz. Elsőre találtam is egy középkorit. A civfanatics.com-on tuti van egy rakat jó mod ezen túl is:

MediEVO (Medieval Era Extension)

[link]

2014. júl. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nos nekem civ 5-ből a legújabb verzió van meg + BNW és G&K szintén de a hadjáratok nem igazán tetszenek főleg mert nem amolyan "free mode" tehát például van 70 köröd hogy elfoglald ezt és megcsinálj azt stb. ami számomra lerontja a játékélményt ezért a modok "utját" választottam de nem kaptam csak 3-at abból 1 ez a MediEVO vagy mi de ennél ha jól tudom csak hosszabb a középkór de folytatódik tovább a játék aztán 2 end at medieval era azthiszem ez a neve nos ez nagyon bugos és végűl az egyetlen jónak tűnő mod egy steam workshop-os mod eras - medieval era a neve de a steam-nek valami baja van a gépemmel vagy nemtudom de nagyon lelassúl tölle a gépem ezért nem használom (mivel nem tudok mellette játszan vagy akár internetet böngészni) tehát igen nem a legjobb helyzet :(
2014. júl. 1. 11:58
 6/6 A kérdező kommentje:
Végűl kipróbáltam a MediEVO mod-ot és a középkorban véget ér a fejlődés ugyhogy tényleg jól müködik viszont Brave New World kiegészitő ugylátszik nem kompatibilis vele mert mig be volt aktiválma nem tudtam épitkezni se egyébként mindennel jól megvan csak a fait-et nem jelzi felül az arany meg ezek mellett de amugy jó !
2014. júl. 2. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!