Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezek az internetes survey-kitö...

Ezek az internetes survey-kitöltések átverések? Van valakinek tapasztalata ebben?

Figyelt kérdés
szóval lehúztam egy programot internetről, de nem tudtam kicsomagolni, mert ahhoz hogy megkapjam a kódot, el kellett végeznem ún. survey-t: ezek ilyen nyereményjáték ajánlások, kiválasztasz egyet, s el kell küldened sms-ben egy szót utána kapsz egy kódot amivel aztán ki lehet csomagolni a programot. Nos, az sms-díj jó drága volt, de megkaptam a kódot és nem volt jó a kód, nem csomagolta ki. Más is járt már így? Mert elég sok pénzem elvitte a semmiért...

2014. jún. 24. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, átverés. Ha nem egy szolgáltatásra fizettél elő ami hetente ezrekkel növeli a számlát, szerencséd van.


Ha a tartalom valamilyen "hack", "feltörés", "jelszólopás" vagy hasonló dolog volt, ezzel tanultad meg hogy ilyen nincs a neten, még pénzért sem.

2014. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hacket kerestél mi? :D
2014. jún. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jah olyasmi, keyloggert :D Ám nagyon hihetően van az oldal is megcsinálva, teljesen legálisnak néz ki...
2014. jún. 24. 17:05
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
Tölts le warez játékokat, némelyikben van keylogger is.
2014. jún. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!