Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a CashTasks oldallal? Fizetnek e és, ha igen mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
[link]

2014. febr. 17. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ilyen Task feladatokat akarsz csinálni, akkor probux és neobux oldalon nézd meg. Ezek PTC oldalak, de mellette vannak Task-ok, amik jól fizetnek. Hátrányuk, hogy csak néha van és ha van is csak limitált mennyiségbe, de voltam már úgy, hogy 2 óra alatt 2000-3000Forintot összetudtam szedni. Angol tudás kell hozzá, de volt német feladat is meg kínai. A kínainál csak összevissza klikkeltem, amíg ki nem estem a feladatból, de addig is egy kis összeget tudtam szerezni.


Microworkers.com -on is nézz szét ott rengeteg féle feladat van. Mikor regisztrálsz a pontos címedet add meg, mert első kifizetéskor küldenek egy levelet, amiben lesz egy kód és úgy tudod kikérni pénzed Paypalra. Minimum kikérési összeg 10$ és garantáltan fizet. A levelet Csehországból küldik.

2014. febr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem mindenképp, de sajnos a kérdésemre még mindig nem kaptam választ. :/
2014. febr. 19. 10:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem fog fizetni a CashTasks, ne is pocsékold rá az időd, mert kábítás az egész oldal. Senki, de senki nem fizet, aki 1$-t ígér klikkenként, de még ha 10 centet, akkor sem. Ezt jegyezd meg magadnak, ha nem akarsz csalódni.


Az előttem szóló ajánlotta a Probuxot, de a legújabb hírek szerint ez is be fog csődölni, mert már senkinek nem fizet. Ha megnézed a Probux fórumát, te is láthatod.


Viszont... tudok neked olyan oldalt ajánlani, ami instant fizet 10$-tól, Paypal-re, nem is kell kérni. Minden 30 oldal után ad 1 centet, nagyon jó kis oldal, nekem már kétszer fizetett.

Itt a link, ha kell:

[link]

Ha kevesled az 500 klikket, akkor a GOLD tagságot ajánlom, mert a platina nem éri meg. Gold-dal 1500 klikket enged naponta, platinával 2000-et.


Ha tűrhetően elbírsz az angollal, akkor ezt is megpróbálhatod, ez is instant fizet, ugyanúgy Paypal-re:


[link]


Mind a kettő megbízható, aktív adminnal bír. És nincs csapda. Nekem 10 nap alatt jött össze az első 10 dollár.

Ha érdekel szívesen segítek, mert kicsit trükkös, de ha már tudod mire figyelj, nem nehéz, csak klikkelni kell.


Sok Sikert!

2014. márc. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem se fizetett a CashTasks, a Ruote66 azonban fizet minden héten. 10 képeslapot összegyűjtesz, ad 25 centet.

Az eddigi legjobb:

[link]


3$-tól fizet, hétfőn kértem ki és csütörtökre a paypalen volt 3$ 44cent. Nem von le semmit.


Amit a regisztráció után tenni kell egy ilyen traffic oldalon:

1. Belépés után, Home

2. Klikk "Add Sites" ide kell bemásolni az általad reklámozni kívánt traffic vagy PTC-s weboldal linkjét. Többet is lehet,de elég egy is, ahhoz, hogy klikkelhess.

3. Klikk "Auto Assign" itt kell megadni, hogy az általad reklámozni kívánt linkre automatikusan hány % kredit kerüljön. Van ahol ki van írva egy minimum, akkor csak attól többet fogad el. Ha 0% van írva, mint itt akkoris érdemes legalább 10%-ot írni.



"A hits4surfers-hez ne regisztráljatok, mert kiderült róla, hogy szelektíven fizet, azaz van akinek igen, van akinek nem."

2014. jún. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt írhatsz a Ruote66-tal kapcsolatban:

http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__583911..

2014. júl. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!