Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Minecraft Trade tábla készítés?

Minecraft Trade tábla készítés?

Figyelt kérdés
Szerveren játszok, és ugye szeretnék Trade táblát csinálni. Azaz csináltam is már, és működik is. Nade én szeretnék varázskönyvet is eladni, de egyiknek sem tudom az ID-jét. Maga a varázskönyv elvileg a 403 ID-vel rendelkezik, de ha ezt írom a táblára, akkor azt írja hogy nincs enchantbook-om. Ezért vagy a könyvek ID-je kellene, vagy egy olyan tábla készítése, amihez nem kell megadni ID-t, hanem egyszerűen feltöltöm valamivel, és automatán érzékeli hogy az mi. Mi a megoldás erre? (csak értelmes válaszokat kérek.)

2014. jún. 25. 09:26
 1/2 |Orfeusz| ***** válasza:
Sok különböző trade plugin van, mindegyiken máshogy kell. A varázskönyvek ilyen alszámban térhetnek el egymástól amit nem mindegyik plugin kezel (403.01, 403.02)
2014. jún. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ok, megpróbálom.... köszi
2014. júl. 2. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!