Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan működnek a legális...

Hogyan működnek a legális fizetős oldalak? Egy regisztráció ugye nem azt jelenti hogy muszáj fizetnem az oldal használatáért?

Figyelt kérdés
Örülnék ha valaki aki jártas ilyen dolgokban az válaszolna. Regisztráltam egy ilyen oldalra mert azt hittem ingyenes, mert csak az emailt, felh. nevet, és az országot kellett megadnom, de ott sem Mo.-t jelöltem be. Miután regisztráltam meg lehetne adnom a személyes adataimat hogy hogy hívnak meg ilyesmi de nem töltöttem ki. Az oldalra van olyan odaírva hogy a számlámon nincs pénz, és az előfizetésem ki van kapcsolva. Bankkártyaszámot ilyesmit nem írtam le. Megköszönném ha valaki írna választ.
2014. jún. 25. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
linket kérhetnék ?
2014. jún. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Honnan tudnák, hogy te ki vagy? Kit perelnének a pénzükért?

Természetesen nem kötelezhetnek fizetésre, ha nem vettél igénybe szolgáltatást.

2014. jún. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De magyar oldal, még csak nem is angol nyelvű.
2014. jún. 25. 12:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Jogi témában hol releváns, hogy milyen nyelvű az oldal?
2014. jún. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
oldal neve?
2014. jún. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az oldalon nem tudok megnézni semmit, és előjön egy olyan ablak hogy aktiváljam az előfizetést. Akkor nem vettem igénybe semmit?
2014. jún. 25. 12:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint a prepaid SIM-kártya. Ha (előre) fizetsz, használhatod a szolgáltatást.
2014. jún. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
írtam
2014. jún. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A lényeg az hogy akkor spha nem kell fizetnem azèrt mert regisztráltam?
2014. jún. 25. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!