Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vélemények az iPon webáruházról?

Vélemények az iPon webáruházról?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?

2014. jún. 25. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak pozitív véleményem van, megbízható áruház. Egyszer garanciális ügyintézésem is volt velük, teljesen korrektek voltak.
2014. jún. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak mert 20 ezerrel olcsóbb náluk az iPad Air 32 GB az iStyle-hoz képest, ami gyanús nekem kicsit.
2014. jún. 25. 20:24
 3/8 kérdező.. ***** válasza:
100%
A legmegbízhatóbb és legjobb bolt.Nyugodtan rendelj bármit.Én is ott vettem most egy összerakott gép konfingot és semmi probléma nem volt.
2014. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
iStyle (és általában az Apple boltok) nagyobb árréssel dolgoznak, mint az Ipon, ez lehet a különbség fő oka. Én is sokszor vásároltam már itt, garanciális ügyintézésem is volt, semmi problémám nem akadt eddig velük.
2014. jún. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk bőrtokot az iStyle-tól fogok rendelni, mert máshol ilyen spéci iPad Air tokot nem nagyon találtam.
2014. jún. 25. 21:19
 6/8 SoulEater7797 ***** válasza:
100%

Eddig vettem egy GTX770-et, XFX Pro 550W-t, 4GB Corsair ramot, és még néhány dolgot.

Több, mint 150 ezrem pihen odabent, eddig nem volt hibás, minden rendben volt.

2014. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egy időben rendeltem tőlük, amíg rendben volt az áru, amit kihoztak, addig oké volt, amint kaptam egy hibás monitort és elkezdődött az ügyfélszolgálatos procedúra velük, akkor döntöttem úgy, hogy soha többet. Nem igazán érdekelték őket a garanciáztatásra, elállásra vonatkozó magyar jogszabályok.
2017. júl. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

A legutóbbi rendelésem sajnos nagyon balul sült el.

2021-10-27-én leadtam egy laptop rendelést.

2021-10-28-án ezt az SMS-t, és egy nagyon hasonló e-mailt kaptam: "Tisztelt Vasarlo! X szamu, Y Ft-os rendelese mostantol atveheto a 1143 Budapest, Francia ut 40/b. alatti uzletunkben 18 oraig. Koszonjuk! iPon"

Kb. 1 órával később elmentem a Francia úti boltba elhozni a gépet.

Itt azt mondták, a termék még a Tüzér utcában összeszerelésre vár, másnapra lesz kész.

Elmondtam, hogy számomra tök kellemetlen, hogy az egyértelmű SMS ellenére feleslegesen jöttem el a boltba. Mondták, hogy sajnos hibás a rendszerük, és hogy ez rendszeresen előfordul ha valaki összeszerelést kér.

Kérdeztem, hogy kompenzációképpen tudják-e vállalni, hogy másnap futárral kiszállítják az otthoni címünkre, hogy ne kelljen még egyszer eljönnöm érte. (Kerestem futárszolgálatot is, 1850 Ft-ba került volna nekik az aznapi kiszállítás.)

Azt mondták, nem, legközelebb 2021-11-02 keddre (5 nappal későbbre) tudják kiszállítani a gépet. Vagy bejöhetek érte újra, másnap du.

Ezután, hogy adjak nekik még egy esélyt, írtam az ügyfélszolgálatnak is, de ott ugyanezt mondták.

Nem tartom fairnek, hogy bár a hibás SMS és email az iPon rendszerének hibája miatt jött, a kellemetlenség az ügyfelet érinti. Ezért ha valaki ügyfélközpontú boltot keres, nem ajánlom az iPont.

2021. okt. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!