Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Használ valaki nem standard...

Használ valaki nem standard böngészőt? Aki igen, miért?

Figyelt kérdés

Internet Explorer, Firefox, Chrome böngészőkön kívül miért használnak más böngészőket, mi az oka? A Safari és Opera is standard, ezek használata is érthető, talán a táblagépek, egyéb eszközök miatt.

De aki más böngészőt használ (pl. Seamonkey), az miért teszi? Van itt valaki, aki nem standard böngészőt használ?



2014. jún. 26. 13:59
 1/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Végül is a Seamonkey is egy firefox clone (több honlap annak ismeri fel).


Visszakérdezek : Te miért használod azt a böngészőt amit használsz ?


Ezek után a miértre pedig szerintem egyszerű a válasz :


Mert tetszik, bejön, jobb mint a másik, más mint a másik, könnyeb/egyszerübb használni mint a másikat, megvan benne az a plugin ami a másikban nincs, variálható kinézrt, stb. Mindenkinek másért.


A válaszom : nekem bejött a seamonkey, ezért használom (amúgy a viszonylagos kis erőforrásigénye miatt).


Üdv.

2014. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én csak emailezésre használok Seamonkeyt, mert így több böngészőben több emailfiók is lehet megnyitva egyszerre. Azért nem Chrome-t használok, mert majdnem 1 GB helyet foglalt a lemezen, amikor alig nézegettem vele pár oldalt csak.

A Seamonkeyt csak mailezésre használom. Most mégis megnéztem a saját honlapomat vele csak úgy, és kiderült, nem jól jeleníti meg. Ezért a kérdés.

Aki nem jól megjelenített honlappal találkozik, az ilyenkor megnézi standard böngészőn is az oldalt?

Érdekelnek a válaszok.

2014. jún. 26. 14:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Maxthon-t használok lassan 10 éve.

[link]

2014. jún. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csacsi2 ***** válasza:
99.9% firefox. Mellette biztonság kedvéért van maxthon és egyéb portable böngésző (opera). Csak mert ha bármi történne (eddig nem történt) akkor is tudjak netezni, letölteni a szükséges fájlokat. Ott van az IE, de csak a 8-as ami nem kezeli a html5 -öt. Standard nem standard, mindegyik böngésző, böngésző...
2014. jún. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!