Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet lenyomozni h ki...

Hogyan lehet lenyomozni h ki lépett be a nevemben az iwiwre?

Figyelt kérdés
Belépés időpontja percre pontosan megvan. Visszanézhető Ip cím alapján? V a szolgáltató ad ki infot ilyen esetben?
2010. jan. 5. 12:30
1 2
 1/12 anonim válasza:

Nem tudod lenyomozni sehogy hiszen a te címeddel és jelszavaddal lépett be nem???

A kérdés inkább az,hogy az illető honnan tudta a címedet és jelszavadat!

Vagy ennyire ne bízz meg emberekben.

2010. jan. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Na ez egy jó kérdés, mert én úgyanígy jártam, annyi különbséggel, hogy valaki a jelszót is megváltoztatta és nem tudok belépni. Megnéztem az adatlapomat a bátyáméról, a képek leszedve az adatok módosítva.

Azt hiszik elfelejtettem a jelszót, hát nem, mert évek óta ugyanaz volt. Most láthatták. Azóta nem történt belépés, figyeltem. De nekem ugye újat kellett csinálnom. Szerintem töröld magad, és regisztrálj újra, vagy legalább a jelszót módosítsd olyanra hogy senki ne tudja, amíg lehet.

2010. jan. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
49%

amikor beakarsz lépni iwiw-re akkor rámész h. elfelejtette a jelszót? és oda beírod az email címed és elküldi az új jelszót oda amit módosíthatsz, aztán ha ezek után is belépnek a nevedbe akkor olyan csinálja, aki tudja, hogy kell feltőrni a "címeket".

De akár a volt exed is lehet. azok szoktak így szorakázni, mert nincs jobb dolguk. 22/L

2010. jan. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"aki tudja, hogy kell feltőrni a "címeket". "

aki nem ért hozzá az ne dumáljon. nem a hacker filmekből rajzfilmekből kell okosodni.



legyen rendes jó jelszavad a mailodra is, mert ha oda be tud lépni, akkor az iwiw-edre is. és ne add meg enkinek a jelszavad sehol se mailban akármit is mond, ha azt mondja, h ő az iwiw akkor se.

2010. jan. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
És ezt a kérdést miért a kutyák témában teszed fel?
2010. jan. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

jaa amúgy nekem sokszor mikor kilépek az iwiwről, írja hogy adjam meg az adataimat..pf nem hiszem hogy az iwiw kérné.


Megnézni nem lehet, de amit már előttem is írtak menj rá hogy elfelejtetted és a emailedre küldenek egy új jelszót, azt megváltoztatod és már meg is van.

2010. jan. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

12:43-AS


Most ezen nem tudom mi volt okoskodás?! "aki tudja, hogy kell feltőrni a "címeket"

2010. jan. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az, hogy olyan nincs,hogy leülök elkezdem verni a billentyűzetet és hopp feltörtem a címet, nem értesz hozzá ennyi. fogadd el.
2010. jan. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

éN EGY SZÓVAL nem írtam, hogy értek hozzá, fogalmam sincs, hogy működik, de nem is érdekel.

Onnan tudom, hogy nekem is feltőrték egyszer az iwiwem.


Írtam, hogy az tudja feltőrni aki ért hozzá!!! Hangsúlyozom AKI!!!, de az nem én vagyok!!!

2010. jan. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

de azért lököd a hülyeséget, hogy "FELTÖRI", hülye vagy vagy csak tetteted, hogy nem érted mit ugatok?


nincs olyan, hogy feltöri. hülyére vehetnek, palira vehetnek téged, így megszerzik a jelszavad és ennyi. NINCS OLYAN? HOGY FELTÖRIK AZ E-MAILED!


legfeljebb ha még nagyon új a levelezőrendszer és sok benne a hiba meg a rés, de egy gmail, freemail esetén ez nem valószínű.

2010. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!