Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám vissza állítani...

Hogyan tudnám vissza állítani a beállításaim?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy újra raktam a windows 7 home prémium operációs rendszerű laptopom és most nem tudok vele az internetre csatlakozni és létre hozott egy új partíciót ami nekem nem kell, csak egy 100 mb-os valamit rakott oda. Mielőtt befejeztem volna a telepítést azt írta hogy az adatok elérhetőek lesznek a windows old nevű mappában, hogy tudnám vissza állítani a dolgokat? Jah és valamiért nem is találja a wifit és mivel új netem van ezért azt se tudom hogy mit kéne a laptopba bedugni, ezek a lehetőségek vannak: DSL, LAN1\Link, LAN2, LAN3,LAN4.

A segítségeteket előre köszönöm.



2014. jún. 28. 19:06
 1/7 levis56 ***** válasza:
A 100 mb partíciót az új op rendszer számára csinálta az ne zavarjon,telepíts minden számodra szükséges alkalmazást amit akarsz. Az OLD mappát megtalálod a C meghajtón onnan lehet a régi op rendszerre telepített programokat elindítani újra telepíteni,vagy le is törölheted az egészet így nem foglal több GB helyet. A géphez kapott driver cd-ről telepítsd az illesztőprogramoat köztük a LAN drivert akkor lesz NET kapcsolatod,a LAN kábelt bármelyik csatlakozóba dughatod 1-4-ig.
2014. jún. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A telepítő lemezre gondolsz amin az op telepítő van? Mert tudtommal másikat nem kaptam. Azért köszi a segítséget, ment a zöld pacsi.
2014. jún. 28. 20:21
 3/7 levis56 ***** válasza:
Nem! A telepítő lemezen csak az operációs rendszer van,ha azt felraktad akkor utána egy külön az alaplapnak megfelelő,esetedben a laptopnak megfelelő,pl Acer,Lenovo x-y driver win 7 lemez kell telepíteni vagy a netről letölteni.
2014. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És mit tudok csinálni ha nincs olyanon !
2014. jún. 28. 21:54
 5/7 A kérdező kommentje:
Sikerült a netes dolgot megoldanom, leszedtem egy-két acer drivert a honlapról tablet segítségével és ráraktam a laptopra, innentől elég a windows update használata ?
2014. jún. 28. 22:09
 6/7 levis56 ***** válasza:

Ha a hálózati kártya drivert is letöltötted majd telepítetted akkor kell lenni Net kapcsolatnak,azt javaslom ezután töltsd le ezt a driver keresőt a többi szükséges illesztőprogramot ez kikeresi csak telepíteni kell a kijelölteket.

[link]

2014. jún. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséged és türelmed, minden kommentedhez ment a zöld pacsi!
2014. jún. 29. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!