Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ismeri valaki ezt a webáruháza...

Ismeri valaki ezt a webáruházat? Érdemes vásárolni és beszervezni másokat is? Vagy kamu?

Figyelt kérdés
[link]

2014. jún. 28. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen magad alá szervezős oldalak egy része nem kamu, de mindegyik úgy működik, hogy nem elég magad alá hozni X embert, de azoknak szintén maguk alá kell hozni X embert ahhoz, hogy neked nyereséges legyen az egész.

Pontosítok...ilyen vásárolgatós oldalaknál nem elég magad alá szervezni embereket, de addig nem is érdekel senkit hány ezren vannak alattad, amíg azok nem vásárolnak az oldalról, és nem szerveznek be szintén valakit, aki vásárol az oldalról.


Szóval röviden: ahhoz, hogy egy ilyen oldalba megérje időt és energiát fektetni, vagy gazdagnak kell lenni, tele gazdag ismerősökkel, akiknek gazdag ismerőseik vannak, akik gazdag ismerősökkel rendelkeznek, különben felesleges időhúzás az egész, mert mire felcsillanna a szemed, hogy húúú kerestél az egésszel 1000 Ft-ot, addigra beszüntetik az egészet :D


Mindig az az alapelv legyen a szemed előtt, akármennyire is rosszul éltek anyagilag, vagy szeretnél kis bónuszt, hogy: ha annyira jó lenne ez a valami, akkor mindenki ezt csinálná

2014. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az Amway már nagyon régi. Kb. 20-22 éve még az elején én is elkezdtem (beszerveztek), de egy-két hónap után befejeztem, mert ahhoz, hogy keress ezzel, nagyon nagy hálózatot kell kiépíteni nagyon aktív tagokkal, ami rengeteg idő és pénz. Előadásokra jártunk, ahol azok beszéltek több száz ember előtt, akik ebből gazdagodtak meg. Elmesélték a történetüket, lelkesítettek minket stb., persze aki a piramis csúcsán volt, sok ezer ember után kapta a jutalékot, így nekik megérte. Mára már teljesen kifulladt az Amway, lehetetlen új tagokat beszervezni. Max. azért érdemes belépni, hogy olcsóbban vásárolhass saját részre, mert neked nem kell az árrést kifizetni. Amúgy szerettem, mert nagyon jó dolgok voltak akkoriban, de már rég néztem meg a termékeit, így még csak rábeszélni sem tudlak semmire.
2014. jún. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Ezt írják:

[link]

2014. jún. 29. 00:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg! Nem nagy befektetés, úgyhogy sokat nem veszítesz vele. A termékek nagyon jók voltak régen, de látom, hogy még most is 90 napos garancia van rá, úgyhogy biztos jó most is. Sok sikert hozzá! :)
2014. jún. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden olyan pénzkereseti lehetőség, amiért fizetni kell, később úgyis be fog bukni, mert nincs annyi ismerősöd, vagy annyi ember, akit rá tudnál beszélni erre.
2014. júl. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!