Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fel lehet használni híres...

Fel lehet használni híres emberek neveit egy telefonos játék ranglistáján?

Figyelt kérdés

Gondolok itt Einsteinre, Arisztotelészre, stb.

Lenne egy ranglista, ahol őket kellene megelőznöd okosság terén. Milyen jogok érvényesek ilyenkor?


2014. jún. 28. 23:44
 1/7 Tengor ***** válasza:
Készen van már a játék?
2014. jún. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez miért fontos?
2014. jún. 29. 01:06
 3/7 A kérdező kommentje:
Amőgy még nem teljesen
2014. jún. 29. 01:06
 4/7 Tengor ***** válasza:
Azért fontos, mert a kérdezők egy jelentős hányada nekiugrik egy appnak, még egy sort sem írt le és fennakad egy ilyen kérdésenk. A kérdezők nagy részének a programja sosem készül el, így a kérdés okafogyottá válik idővel.
2014. jún. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Persze, de ha így is történne, ahogy írod(elég valószínű, hogy el fog készülni), akkor is lehet, hogy egy későbbi kérdezőnek azért nem kell feltennie a kérdését, mert megtalálja ezt és egyből megkapja a választ.


A másik, hogy miért baj az, ha fennakadok egy kérdésen? Ahogy készül egy app, úgy jönnek benne ötletek, opciók, amikhez bizonyos számú kérdés is tartozik, és ha ezeket megismerjük, úgy lehet továbbmenni a következő ötletre. Szerintem aki appot készít, azokkal elég sokszor előfordul ez.

2014. jún. 29. 13:37
 6/7 Tengor ***** válasza:
Jogi kérdés, aminek a megválaszolása nem triviális. Ha úgy sem készül el a program, akkor miért töltse vele idejét egy jogász?
2014. jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mint már megírtam, azért, mert a válasza itt marad, míg az internet össze nem omlik, és lehet, hogyha én nem is, más hasznát leli a válaszában. Ezért.
2014. jún. 30. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!