Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit mondjak miért jelöltem be?

Mit mondjak miért jelöltem be?

Figyelt kérdés
van egy fiú aki mindig nézett és mosolygott rám amikor látott.Be szeretném jelölni, de félek, hogy megkérdezné, hogy miért jelöltem be és akkor nem szeretném ezt a szimpatikus vagy szöveget adni.Mit mondjak neki???

2014. jún. 29. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez mitől számtech topic?:D
2014. jún. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy a barátnőd mindig össze akar titeket boronálni, és szemtelenségből ő jelölte be a nevedben, amikor véletlenül hozzáfért a facebook fiókodhoz. Tök ártatlan, megtámadhatatlan (főleg ha van rá egy cinkos barátnő, aki még vállalja is a "bűnbak" szerepét), és még némi flört jellege is van a dolognak, hiszen elülteted a fejében az összeboronálás gondolatát.
2014. jún. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

az utolsó válasz köszönöm ez jó tanács!!:)

és első sajnálom tényleg rossz csoportba írtam véletlen.

2014. jún. 29. 21:14
 4/4 anonim válasza:

vagy azt is írhatod ha kicsit bevállalósabb vagy hogy mert helyesnek találod,és gondoltad ismerkedhetnétek.vagy ha annyira nem akkor még azt is hogy csak úgy..aztán mondja h oké,te meg h mizu,szóval kezdeményezed a beszélgetést:)

én mindig így szoktam ha valakire ráírok,ha tetszik előbbi,ha nem akkor utóbbi ;D

15/l

2014. júl. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!