Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tehet be valaki Facebooko...

Hogy tehet be valaki Facebookon csoportos levélbe, amikor én jóval előtte töröltem az ismerőseim közül, sőt le is tiltottam?

Figyelt kérdés
A problémám ez lenne, ugyanis hónapokkal ezelőtt töröltem egy illetőt az ismerőseim közül, sőt le is tiltottam, és mai napig úgy is van. Erre egyik ismerősöm ma szólt, hogy benne vagyok egy csoportos levélben, amibe a fent említett ember rakott be, másik olyan ismerőssel együtt, aki korábban szintén tiltotta őt. Én persze ezeket a dolgokat nem láttam, de megnéztem az ismim fiókjából ezt a csoportos levelet, és tényleg benne vagyok... Létezhet ilyen? Én úgy tudtam hogy ha valakit tiltok, az véglegesen tiltva van, és nem tud bepakolni sehová...

2014. júl. 1. 12:18
 1/1 Tengor ***** válasza:

Azért mert te valakinek nem veszed fel a telefont, még tud hívni.

Ha a postásod valaki levelét nem a postaládába dobja, hanem a kukába, attól az a valaki még tudja a címed, tud neked írni...

2014. júl. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!