Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az ncore torrent oldal-ra hol...

Az ncore torrent oldal-ra hol lehet regisztrálni pénzért?

Figyelt kérdés
Nem találom hogy melyik oldalon kell! Link kellene!Pénzem van a regisztrációhoz! Pénzért lehet regisztrálni az ncore-ra?

2014. júl. 3. 16:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Kérdező.....
2014. júl. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 karesz01 ***** válasza:
100%

"Az ncore torrent oldal-ra hol lehet regisztrálni pénzért?"

Csak tessék regisztrálhatsz a kamu NC-re és majd havonta fizethetsz hogy letölthess onnan .


"Nem találom hogy melyik oldalon kell!"

Mivel nincs nyílt regisztráció az oldalon ezért csak a meghívóbán lenne benne a regisztrációs link .


"Link kellene!"

no comment


"Pénzem van a regisztrációhoz!"

no comment


"Pénzért lehet regisztrálni az ncore-ra?"

Csak a KAMU Nc-re regisztrálhatsz pénzért .


"Oh shit! Ez kibaxott nagy szemétség,hogy az ember a pénzéért egy szaros torrent oldal-t nem kap!"

Ingyenes az eredeti torrent oldalakra a regisztráció .


"Meghívót meg senki nem küld nekem."

Ismeretleneket nem hívunk meg , mert a meghívó fél felelősséggel tartozik a meghívottjáért .


"én nem meghívókért akarnék kuncsorogni idegeneknél"

Akkor a barátaid , ismerőseid , munkatársaid között keressél olyat aki Nc tag és hajlandó meghívni .

Vagy vannak torrent oldalaknak meghajtóival foglalkozó weboldalak ahol lehet cserélni a meghívókat .


"Ja persze inkább idegeneknél kuncsorogni jobb mi?"

Ha a torrent oldalmeghívóival foglalkozó oldalakon cserélgetsz akkor azok nem lesznek ismeretlenek ?

Viszont azon oldalaknak szigorú szabályai vannak !


"(akik egy szaros meghívót sajnálnak) Mintha olyan nagy dolog lenne!"

A meghívóra és meghívottra vonatkoznak szabályok és feltételek , ezek nem ismerete ...


"Gratula annak aki ezt a szar ncore-t készítette!"

Annak a szar oldalnak fél milliós tag létszáma .


"Na ez jó már a bigtorrent-re is csak meghívóval lehet bejutni!Miért kellet elbaxszniuk?"

Minden torrent oldal előbb vagy utóbb elér egy felhasználói limitet ,

ami miatt (is) átállítják az oldalt meghívásos rendszerre .


(is)-

Több egyéb indok is van , de ezt most nem írom le , nehogy megsértődjél !!!

(a moderátornak lenne elég melója vele , ha leírnám)


A NC.-én a nyílt regisztráció valószínűsége egyenlő a nullával !

A bigtorrent ezzel szemben a nyílt regisztráció valószínűsége nagyobb a nullánál !

(ünnepnapokon illetve a regisztrálok gombra való gyakori visszatérés , türelem , kellene hozzá)

2014. júl. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
40%
Engem is nagyon érdekelne.
2014. júl. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Ti tenyleg ennyire butak vagytok? Hanyszor irjuk meg le, hogy az ncorre CSAKIS MEGHIVOVAL LEHET BEKERULNI!


A fizetos ncore sz@roknak semmi koze az eredeti ncorehoz!

2014. júl. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, ált. olyat hívok meg én is akiket ismerek stb, nem találomra kiválasztott embereket.
2014. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
De ez az halljátok, hogyha az embernek az ismerősei közül egyik sincs regisztrálva az ncore-ra, akkor mi a tökömet csinál?Felmegy a nyílt torrentre ahol gyakori a 0 seeder?
2014. júl. 4. 19:37
 17/18 A kérdező kommentje:
Már azért is kellett volna az ncore, mert az 50mb/s netemet nem tudja kihasználni a 0 seeder, könyörgöm 25-30kb/s-al mire leszedek 1 20gb-os játékot szakállam nő! 30 perc keresés után szoktam találni vagy 40-50 seeder-t
2014. júl. 4. 19:54
 18/18 Victory1995 ***** válasza:
beload.ws próbáld
2014. okt. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!