Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezeket nem tudom: Ha YT...

Dávid862 kérdése:

Ezeket nem tudom: Ha YT partner vagyok és mégis feltöltök játék videókat akkor csak törlik a videómat vagy van valami komolyabb is? Ha YT partner vagyok és hozzájárulok ahhoz hogy videómon elhelyezzenek hírdetéseket akkor utána egyből fizetnek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 3. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért törölnék, ha játék videókat töltesz fel? Mindenki más is ezt csinálja kb.
2014. júl. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elvileg azért,mert a játék hanganyaga és grafikája nem az én tulajdonom,és mivel youtoob partner vagyok megengedem hogy a videóimon hirdessenek amiért pénzt kapok,de ki van emelve hogy játékvideókkal nem kereshetek pénzt,csak akkor ha tudom igazolni azt,hogy van hozzá engedélyem..
2014. júl. 5. 13:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Youtube nem youtoob...
2014. júl. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Gameplay-el kereshetsz pénzt, mindössze a játékban lévő zenéket és bejátszásokat nem tartalmazhatja a videó. Itt egy link:

[link]

Nem hinném, hogy YT partner vagy, ha még ezt sem nézted át. Ott írja, hogy "videojátékok és szoftverek képi anyagai". Tehát a bejátszások vagy hasonló játékban lejátszódó kis videók.

2014. júl. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!Ezzel kapcsolatos videót néztem amiben ezt mondták! :)Ezért alakult ki a tévhitem!Lehet hogy hülyeséget mondtam ezzel a partnerséggel!:( Nekem olyan van hogy a nyilvános videóimnál egy zöld dollár jegy van,és a csatornámnál a nevem mellet azt írja ki,hogy youtube partner .N
2014. júl. 5. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!