Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az egyik Youtube videómnál az...

Az egyik Youtube videómnál az van kiírva, hogy "bevételt hoz" (direkt így állítottam be). Ha úgy döntenek, hogy pénzt küldenek (ez nem fog megtörténni, csak kérdezem :D), akkor kell majd megadnom a PayPal-omat vagy már most megtehetem?

Figyelt kérdés

2012. nov. 4. 10:54
 1/2 anonim válasza:

youtube partner vagy ?

van google adsense számlád?

mert ezek nélkül nemhiszem hogy menne a dolog, meg hiába van ott hogy bevételt hoz, nekem szinte minden videómmál ottvan, havi 100 ezres nézettséggel is pár ezret lehet keresni, és minimum 20 ezer amit le lehet venni! szval

2012. nov. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 norby9201 válasza:
Igazi bevételed akkor lenne ha maga a youtube-osok írnának rád,és hívnának meg youtube partnernek. Sima adsense-es reklámmokkal nem keresel annyit hogy értelme legyen. Viszont ha a yt partnernak "hívott" és havi több 10ezer nézettséged lenne akkor havi 200ezer körül kapnál,mint 1-2 nagyobb magyar csatorna tulaja.
2012. nov. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!