Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon létrehoztam a...

Facebookon létrehoztam a cégemnek egy oldalt (nem személy, hanem vállalat formában), hogy tudom ajánlani másoknak, vagy népszerűsíteni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy majd likeolok olyanokat, akik visszajelölhetnek, de vállalatként erre nincs lehetőségem.

Adminként ajánlani tudom másoknak, ismerősöket meghívni.

Mit tudnék még csinálni, hogy tudomást szerezzenek az oldalról?


2014. júl. 4. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Például rakd ki a linket a cég weboldalára.
2014. júl. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Létre hozol egy személyi profilt is, összeszeded az összes embert, akit ismersz. Majd ha ez megvan, megosztod az idővonaladon a vállalat oldalát.
2014. júl. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fizetsz a Facebooknak hogy jelenjen meg mint fizetett/ajánlott hirdetés!
2014. júl. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A fizetős hirdetéseket nem szeretem, az olyan olcsó jános. Nem akarom mindenkire rátukmálni magam.
2014. júl. 4. 13:21
 5/7 Kálmix ***** válasza:
Akkor kérj meg egy ismerőst, hogy keresse meg, lájkolja és tessen ajánlani az ismerőseinek is :)
2014. júl. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szorosan kapcsolódik az építőiparhoz a cég, szóval elkezdték lájkolni az emberek :) Szerencsére építészekből és tervezőkből nincs hiány.
2014. júl. 5. 13:52
 7/7 anonim ***** válasza:
pedig az embernek rá kell tukmálnia magát.. fotós írta (bár nem tudom mennyire igaz) hogy nagyon sokan keresik meg facebookos hirdetést látva
2015. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!