Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez most mit is jelent?

Ez most mit is jelent?

Figyelt kérdés

Műszaki fejlesztés eredményeként biztonságosabb internetet biztosítunk. Vagyis publikus IP címem helyett, privát IP címmel használhatom tovább a netet, (ha megigénylem), de maradhat a régi publikus is.


A kérdésemre vonatkozva: Ugyanakkor szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy a privát IP címet használó sz. gépek, a nagyobb védettség érdekében, BIZTONSÁGI OKOKBÓL SEMMIFÉLE OLYAN ALKALMAZÁST NEM HASZNÁLHATNAK, amik a számítógépet "szerver" (kiszolgáló) szerepben igénylik.


Ez mit jelent? Mindezt akkor, ha én most privát IP címre váltanék.



2014. júl. 7. 15:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Vagy vegyem az egészet semmisnek. Mintha nem is jött volna papír erről a publikus meg privát ip címről?


Nem hívok fel semmilyen számot és lesz, ami lesz. Ha kinyomnak, kinyomnak, ha díjat emel, akkor díjat emel.

2014. júl. 7. 17:52
 12/16 A kérdező kommentje:
Semmisnek veszem a levelet, ha egy másik emberrel azonos IP címem lesz és kilöknek, akkor kilöknek, ha díjat emelnek, akkor emelnek. Csak ha egy másik embernek is ugyanaz az IP címe, akkor olyan, mintha az én gépemről internetezne.
2014. júl. 7. 18:09
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem hogyha nem szólsz vissza, akkor ugyanúgy hagynak, egy darabig meg nem lesz ebből probléma.


Én valamelyik kicsi szolgáltatónál vagyok akik a T-Comtól bérelnek, eddig nem zavartak ilyen hülyeségekkel.

2014. júl. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. júl. 7. 18:41
 15/16 A kérdező kommentje:

a nagyobb védettség érdekében, BIZTONSÁGI OKOKBÓL SEMMIFÉLE OLYAN ALKALMAZÁST NEM HASZNÁLHATNAK, amik a számítógépet "szerver" (kiszolgáló) szerepben igénylik.


De mit nem használhatok? Torrentet? Avast vírusírtót? Vagy csak demo-t? Vagy mit?

2014. júl. 7. 19:06
 16/16 A kérdező kommentje:

Úgy veszem észre, hogy ez egy hadüzenet azoknak, akik filmeket, játékokat szednek internetről.


BIZTONSÁGI OKOKBÓL SEMMIFÉLE OLYAN ALKALMAZÁST NEM HASZNÁLHATNAK, amik a számítógépet "szerver" (kiszolgáló) szerepben igénylik.


Tehát sem torrentezni, sem jdownloader-ezni nem lehet privát IP címmel. Lehetne, de nem jönne le a cucc, nem kapcsolódnának a kliensek a torrenthez.

2014. júl. 7. 20:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!