Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SOS! Mi történhetett a hotmail...

SOS! Mi történhetett a hotmailos e-mail címemmel? Hogyan vehetem fel a Gyakori-s moderátorokkal a kapcsolatot, hogy be tudjak lépni?

Figyelt kérdés
A multkor kb. egy két hete észrevetem hogy a hotmailos fiókomba nem tudok belépni, pedig tudom a jelszót(kicsit primítív, ami nem csoda mert ez a legelső netes jelszavam volt és azóta se változtattam meg, mert jó volt hogy bármi történik azt tudom és akkor heje-huja vigalom, minden jelszóemlékeztető levelet oda kapok és kész, mindenhol ezt az e-mail címet használtam sajnos), eleinte nem is volt gond hogy nem tudok belépni, ugyanúgy tudtam élni az online életemet(a rendeset is, az is van).De tegnap nem tudtam belépni sehova ahol ezt a hotmailos fiókot adtam meg e-mail címnek, se facebookra , se gyakorikerdesekre (igen ez már egy másik profil, és ez az első kérdésem :P) se sehova. Pedig minden fiókomnak tudom a jelszavát facebook, gyakori, stb. de sehova nem tudok belépni. Viszont én szeretném ha a gyakorikerdeses fiókomba be tudnék lépni vagy legalább használhatnám/visszakaphatnám a nevemet (tetszik, és van aki azt ismeri).Hogyan tudnám a moderátorokkal közölni a problémámat? Mit tehetek ebben a helyzetben? Mi történhetett a hotmailos fiókommal? Mással is történt már ilyen? Bocsi ha hosszú lett! Válaszokat, tippeket előlre is köszönöm. :)

2014. júl. 7. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha sehova nem tudsz belépni, akkor a hiba a gépeden van, nem kell senkivel felvenni a kapcsolatot. Próbáld másik böngészővel, másik gépről, telefonról, végső esetben rakd újra az oprendszert.
2014. júl. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos más böngésző sem enged be :(
2014. júl. 7. 21:29
 3/8 anonim ***** válasza:

IP csere?

Másik gép?

Linux live CD?

Milyen hibaüzenetet kapsz?

2014. júl. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A hibaüzenet az hogy a jelszó vagy a felhasználónév helytelen, pedig egyik sem az, és más be tud lépni a saját felületére csak én nem :(
2014. júl. 7. 22:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg lehet baj a billentyűkiosztással? Pl. a jelszóban van z betű, a billentyűzeted meg valamiért angol inputot ad, és y-t helyette? Többek között ezért is kéne másik gépen is kipróbálni.
2014. júl. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Van itthon több gép és már próbáltam de egyikről sem enged be :(
2014. júl. 7. 22:19
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül meg lett a hiba oka, nem működik a 2-es billentyű, szerencsére egy klaviatúrán kettő van belőle :P A hotmailos fiókomba viszont nem tudok belepni, de nem baj mert már régebben kivontam a forgalomból. :)
2014. júl. 13. 02:06
 8/8 A kérdező kommentje:
Több gép is van itthon (használaton kívüli) , de csak egy billentyűzet :)
2014. júl. 13. 02:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!