Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lányok! Mit szóltok ehhez?

Lányok! Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
Érdemes lenne folytatnom ezt a blogot? [link]

2014. júl. 9. 13:23
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
IGEN ;)
2014. júl. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
ritka szar reklám gratulálok!
2014. júl. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#2 mi nem tetszik? akkor változtatok

#1 koszonom:3

2014. júl. 9. 13:35
 4/21 A kérdező kommentje:
ja es kort lecci irjatok:)
2014. júl. 9. 13:41
 5/21 anonim válasza:
47%

Az oldal színvonalából érződik, hogy 14-15 vagy max.

Rossz a név. Én hatodikban találtam ki ilyesmi neveket. És tanulj megy írni léTSZives.

Addig ne is álmodj arról, hogy ezt a barátnőiden kívül bárki rendszeresen olvasná. Továbbá szerintem még mindig ritka szar dolog itt reklámoznod magad, hátha valaki ezt elolvassa (többre nem futotta a buksikádban?).

2014. júl. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

haat gondolom te meg nem vagy a korosztalyom.ugyhogy... ha te voltal #2 akkor jolvan! amugy biztos van akinek tetszik:P

es jajjj kepzeld el 13 vagyok!

hmm es te lattal mar olyant hogy letszi? mert en nem nagyon xd korombeliek leccit irnak.mar bocs

2014. júl. 9. 18:04
 7/21 A kérdező kommentje:
ja bocs az kimaradt hogy kort te se irtal-,-'
2014. júl. 9. 18:08
 8/21 anonim válasza:
Írtam én, hogy max. 14-15 lehetsz. Én 17 vagyok szóval nincs közöttünk generációs különbség. Nem is akarom tovább fecsérelni a szót arra az okádékra, amivel bővítetted a net szeméttárát. Még arra se, hogy egy ilyen fórumon próbálod szánalmasan reklámozni, holott nem erre való az oldal. De az utolsó előtti kommenteden kikerekedett a szemem. Őszintén sajnállak, hogy ilyen igénytelen közegben élsz és még büszke is vagy rá. Helyesen írni egyfajta igényesség. Nem olyan feltűnő, de annál fontosabb. Csak azért helytelenül írni, mert mindenki így csinálja a környezetedben birkaság. Ilyen erővel köpjél le egy lapot és add oda valakinek, mert az is kommunikáció. De állj be a sorba, mert milyen menő hülyének lenni, ha együtt teszitek! Kérlek, ha a barátaid beleugranak egy kútba kövesdd Őket.
2014. júl. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
gond van az agyba
2014. júl. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%

mielőtt egymásnak esnétek: se nem léCCi, se nem léTSZi! Légyszi! a légyszíves rövidítése.

de fonetikus léccccinek írva még mindig jobb.

a nyelvtannáci voltam :)))))

2014. júl. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!