Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagramra hogyan töltök fel...

Instagramra hogyan töltök fel egy "hosszabb" videót?

Figyelt kérdés

1. oka megpróbálom érthetően magyarázni. Tegyük fel hogy fel akarok rakni ugye egy 30mp-es videót a napomról. Sorban jönnek a képkockák...ezt csináltam,azt csináltam stb (idáig remélem értelmes) szóval az a kérdésem hogy ezt hogyan tudom? csak úgy ha végig be vagyok lépve a videó felvevő részbe és mindig hosszan megnyomom ha fel akarom venni? mert ez így kb lehetetlen hát 10perc után lemerül így a telefonom. :s vagy létezik erre valami app esetleg hogy a végén össze lehet vágni sok videót?:s



2. és még egy kérdés: csak egy sima videó alá milyen programmal tudok zenét bevágni?


köszönöm a segítséget!



2014. júl. 9. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:
hát eleve nem lehet 30 mperces videót feltenni. amúgy meg akár gépen akár telefonon is vannak olyan videószerkesztők, ahol több videót egymás után be lehet rakni.
2014. júl. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!