Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki más használja (használt...

Valaki más használja (használta) az email címemet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A napokban vettem észre hogy a WeHeartIttől kapott emailekben nem az én nevem szerepel megszólításként, hanem egy teljesen más emberé. Belépni persze nem tudtam, ezért kértem egy új jelszavat és így már az illető többet nem tud belépni ebbe a fiókba. Viszont emberünk semmi adatot nem adott meg a "nevén" kívül (nem a teljes neve), a felhasználó nevén (ami történetesen is az emailcímem első része volt) és az emailcímem. Fogalmam sincs hogy ki lehet és hogy hogyan juthatott az emailcímemehez. Hogyan tudnám ezt kideríteni??

2014. júl. 9. 19:50
 1/3 anonim válasza:
megadtad valakinek az adatokat egyáltalán? valami jó barátnak pl.?
2014. júl. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi az ötlete, már rá is akadtam az illetőre, aki történetesen is a levelezőtáram emailcímlopkodó barátnője :P Mik vannak még? -.-
2014. júl. 10. 20:28
 3/3 A kérdező kommentje:
ötletet*
2014. júl. 10. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!