Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan, aki használta/h...

Van itt olyan, aki használta/használja a Niveának a zsíros bőrre való termékeit? Mennyire jó, illetve mennyire segít?

Figyelt kérdés

2014. máj. 30. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt arctej és tonik is,nekem jók voltak.
2014. máj. 31. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A nivea termékek nagyon jók érdemes kipróbálni!

nekmm ez vált be [link] csak ezt használom!

2014. máj. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Niveának az összes terméke jó, nekem minden ilyesmim onnan van. (sminklemosó, testápoló, tonik stb.)

Én nagyon szeretem őket, csak ajánlani tudom!

2014. máj. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekem meg az összes borzalmas volt az arcápolók közül. Kivéve egy tonikot, ami meg semmit sem csinált, olyan volt, mintha WU2 szagú vízzel kenegetném az arcom. Használtam arcmaszkjukat, ami úgy kiszárította az amúgy zsíros bőröm, hogy azt hittem leég az arcom, meg arclemosójukat, amitől közvetlen mosás után olyan volt, mintha zsírral kentem volna be a fejem, és tiszta pattanás lettem tőle. Arcra soha többet nem veszek Nivea terméket. Ennek ellenére a kedvenc samponom Nivea, a testápolóm is, szeretem a tusfürdőiket, de az arcápolókat nem.

Nekem a Garnier és a L'Oreal sokkal jobban bevált arcra.

2014. jún. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!