Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fb-n, oldalként lehet küldeni...

Fb-n, oldalként lehet küldeni személynek üzenetet?

Figyelt kérdés

Facebookon csináltam egy oldalt és ott hirdettem nyereményjátékot. Már meg is volt a sorsolás, csak üzenetet kellene küldenem a nyertesnek, viszont, sehol sem találok ilyen opciót:S Lehet egyáltalán küldeni? És ha igen hogyan?

Előre is köszönöm a segítséget!



2014. júl. 13. 11:02
 1/2 anonim válasza:
Lehet küldeni. Bár nem tudom, hogy hogyan, de nekem már rengeteg olyan üzenetem amit oldalként küldtek.
2014. júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 edemmester ***** válasza:

HA a címzett a közelmúltban írt üzenetet a FB oldaladnak, akkor nincs gond, simán írhatsz neki, és azt meg fogja kapni normál formában.


HA a címzett a közelmúltban NEM írt nektek üzenetet, esetleg még soha, akkor már problémásabb. TECHNIKAILAG ha nagyon akarod így is írhatsz üzenetet neki, DE ilyenkor az üzeneted a címzett egyéb mappájába kerül, amiről nem kap értesítést, és valószínűleg észre sem veszi, mert ugye csak az egyéb fülön látszódik, nem a többi üzenet között.


Tudtommal ez a jelenlegi rendszer, a nyertesek kiértesítéséhez tehát nem biztos hogy ez a legjobb megoldás. Helyette esetleg...


a) Írd ki a nyertesek nevét bejegyzésben, és kérd meg őket, hogy írjanak üzenetet. Ha a neveket a személyes profilodról írod ki, akkor gond nélkül meg is tudod akár jelölni őket.

b) Ha kinn vannak az oldal falán a nevezések, akkor kommentben is jelezheted a nyertes kilétét.

c) Találj ki valami mást :D


Akik a közelmúltban írtak azoknak üzenetet küldeni ugye nem gond, válaszolsz, akik meg nem írtak, azoknál meg az oldaladon egy levelet megnyitsz, és a levél küldő felhasználó ID-jét az URL-ben kicseréled arra akinek írni szeretnél, egyszerűbb megoldásról nem tudok.

2014. júl. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!