Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet tabletről Pc-re...

Tévhit kérdése:

Hogyan lehet tabletről Pc-re szinkronizálni, vagy tableten lementeni a könyvjelzőket és feltenni gépre, valamilyen exportáló programmal?

Figyelt kérdés
Ma újratettem a laptopom, és előtte lementettem a Firefox böngészőben a könyvjelzőket, "exportálás html" be és le is mentette nekem, újratettem minden jó beimportáltam, de a könyvjelzőkből eltűnt 1-2 mappa, ami elég fontos volt nekem a benne lévő fileokkal. Szerencsémre fél éve lett leszinkronizálva a gépen lévő firefoxról a tab-ra és ott szinte minden rajta van. Hiába olvastam utána a firefox oldalál, hogy hogyan kell tabról pc-re szinkronizálni valamiért csak pc-ről tudok tabra, azt meg nem merem, mert nem szeretném hogy a tabról is letörölje őket és a mostanit tegye fel. Vagy letudom valahogy tabon menteni exportálásal vagy valamilyen programmal?

2014. júl. 14. 19:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!