Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mivel tudom lementeni a...

Mivel tudom lementeni a firefox könyvjelzőket, jelszavakat stb?

Figyelt kérdés

újraraknám az xpt, de szeretném ha minden előzmény, süti, beírt kód megmaradna, egyszóval lementeném az "egész firefoxot".

erre van valami? köszi előre is



2014. ápr. 23. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:

nem kell hozzá külön program. (be van építve a rókába)

[link]

2014. ápr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A Firefox profil mappájában található az összes beállításunk, könyvjelzőnk, előzményünk, jelszavunk, kiegészítőnk, stb.

Linux alatt:

~/.mozilla/firefox

XP alatt:

Sajátgép\C:\Documents and Settings\-felhasználói név-\Local Settings\Application Data\Mozilla


Sajátgép\C:\Documents and Settings\felhasználói név\Application Data\Mozilla

2014. ápr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2014. ápr. 23. 19:05
 4/10 csacsi2 ***** válasza:

Jelszavak kiegészítők stb:

Mozbackup:

[link]


kimentheted a teljes profilmappát is viszont a program előnye, hogy azt mented el amit szeretnél és azt állítod vissza amit akarsz.

Ha nem mindent mentesz akkor kissebb helyet foglal.

Tömöríti is.

Jelszóval védheted.

Átlátható és telepíteni sem kell:

[link] images/eng/04.png

2014. ápr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 csacsi2 ***** válasza:

Ha nem szeretnél semmiféle képpen programot használni, akkor sem feltétlenül kell a teljes mappát menteni csak azokat a fájlokat amikre szükség van:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..

2014. ápr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
fasza, akkor így fogom újrarakni az xpt. több mint egy éves cuccokat veszítenék el firefoxból :)
2014. ápr. 23. 23:57
 7/10 A kérdező kommentje:
hát majdnem minden sikerült, de a jelszavakat, meg amiket utóbb pár napja könyvjelzőztem, azokat nem mentette át...
2014. ápr. 26. 20:39
 8/10 csacsi2 ***** válasza:

Programmal csináltad?

Mert akkor nem volt bepipálava vagy létrehozáskor, vagy mentéskor a Bookmarks és a Password.

Én mindig ezzel teszem újra ha újratelepítem a FF-ot és minden nagyobb verzióváltáskor megteszem, legutóbb a 25-ra frissítéskor tettem át!


Ha a fájlokkal csináltad akkor a jelszavaknál mindkettőt ki kell menteni:

key3.db

signons.sqlite

A könyvjelzőket a firefoxon belül is ki lehet menteni:

Könyvjelzők -> Könyvjelzők kezelése -> Importálás és mentés illetve mentést is készít rendszeresen a profilmappa->bookmarkbackups könyvtárba amit vissza lehet állítani (bookmarks-Dátum.json -fájl)

[link]

2014. ápr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

kimentettem az egèsz mozilla mappát és bemásoltam az újba mielőtt elindítottam volna.

furcsa mód pl. amikor barátnőm privát mozillaval jelentkezett be facebookjaba, annak az email cimet elmentette, pedig ugye azt meg nem kellett volna (de jelszot ott sem mentett)

2014. ápr. 27. 14:21
 10/10 csacsi2 ***** válasza:

"amikor barátnőm privát mozillaval jelentkezett be facebookjaba, annak az email cimet elmentette, pedig ugye azt meg nem kellett volna"


Akkor eleve gond van a profillal, esetleg valamelyik kiegészítő hazavágta a beállításokat!

Így viszont hibás profil vissza lett állítva az új telepítésbe, ami nem célszerű!

Javasolhatom...

Hozz létre egy új profilt és töröld a meglévőt.Visszaállításkor csak a könyvjelzőket és jelszavakat állítsd vissza.

Profilmanager használata:

[link]


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__4..


A firefox jelszavakat import/export-álhatod egy kiegészítővel is:

[link]


PasswordExporter

[link]


Könyvjelzőket meg a beépített "minden Könyvjelző" -ből mentheteted ki a későbbi visszaállításra.

[link]


Egy Malware írtót is futtass le:

[link]

2014. ápr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!